Recenzované: 9. januára 2018

Velmi pekny, maly hotel, cista izba aj kupelna, super hydromasazna vana v kupelni, 3x TV + radio, velmi dobra poloha hotela, chutne a bohate ranajky, velmi prijemna atmosfera a ustretovy pristup zamestnancov, strazene parkovanie vo dvore.
Velmi mily personal! Urcite sa tu este vratime. Vrelo odporucame!

Tip na izbu: Deluxe izba s hydromasaznou vanou.
  • Termín ubytovania: január 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi PeterD6744.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LenkaXY, Manažér v zariadení Hotel Danubia Gate Bratislava.Zodpovedané: 18. januára 2018

Milý hosť, ďakujeme veľmi pekne za vaše milé slová. Sme veľmi radi že ste si pobyt u nás vychutnali a že sme naplnili vaše očakávania. Našim hosťom sa vždy snažíme poskytnúť čo najlepší servis s ochotou a úsmevom. Vaše odporúčanie si nesmierne vážime a dúfame že pri ďalšej návšteve Bratislavy opäť navštívite náš malý, no útulný hotel.

Recenzované: 4. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Stravili sme vikend v tomto malinkom ale velmi utulnom hoteli,ktory sa nachadza v centre mesta . Pre tych ktori sa chystaju do Bratislavy je to dobry vyber nakolko to maju 5 min pesi vsade (Vianočne trhy,Michalska veza ,Divadlaa, Eurovea obchodny dom a Tesco na dva kroky . Vybavenost hotela je vyborná, izby su tak akurat a aj ked sa hotel nachadza pri ceste v izbach je absolutne ticho, personal je velmi ustretovy a prijemny.Rañajky su vyborne niet co dodat.

Termín ubytovania: december 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi VeronikaMariano.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 1Peter_P1, Manažér v zariadení Hotel Danubia Gate Bratislava.Zodpovedané: 13. decembra 2017

Vážený hosť, ďakujeme práve náš Hotel je ten, v ktorom ste sa rozhodli stráviť svoj pobyt. Teší nás, že Vám vyhovovala naša poloha, ktorá je skutočne veľmi blízka ku hlavným atrakciám mesta. Radi Vás opäť uvítame niekedy v budúcnosti u nás v hoteli.

Lenka

Recenzované: 6. augusta 2017

Veľmi príjemný hotel. Obzvlášť oceňujem estetické cítenie a ametystové geódy v miestnosti reštaurácie a kaviarne. Izba bola čistá, rovnako aj kúpeľňa, prístup hotela veľmi ústretový. Odporúčam navštíviť.

• Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi haniskovalea.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lenka K, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Hotel Danubia Gate Bratislava.Zodpovedané: 8. augusta 2017

Vážený hosť,

Ďakujeme za príjemné slová chvály, plný počet bodov a za odporúčanie nášho hotela ďalším potenciálnym hosťom. Mimoriadne nás teší, že Vás oslovil dizajn a detaily v reštaurácii a rovnako aj atmosféra celého objektu. Pevne veríme, že ostanete naďalej našou „spriaznenou dušou“ a čoskoro sa v našom hoteli opäť stretneme.

Peter, Customer relationship manager

Recenzované: 28. októbra 2016

Uz druhy krat som bol ubytovany v tomto hotely pocas mojej sluzobnej cesty v Bratislave. Ma velmi dobru polohu v centre mesta s vlastnym parkoviskom a vynikajucimi ranajkami. Izby su velmi pekne, utulne, bohate vybavene a ciste. Proste hotel ako sa patri. Rad sa sem stale vratim.

• Termín ubytovania: september 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Robomotorkar.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Panyiova, Generálny riaditeľ v zariadení Hotel Danubia Gate Bratislava.Zodpovedané: 4. novembra 2016

Vazeny host,

velmi pekne dakujeme za Vasu doveru v nas. Vzdy sa velmi tesim, ked sa k nam hostia vratia. Je to obrovska odmena za nasu pracu. Tesime sa na Vas aj nabuduce.

So srdecnym pozdravom,

Andrea

Recenzované: 26. augusta 2016

Ak si je človek ochotný priplatiť trošku k cene bežného menu a očakáva o to vyššiu kvalitu, tak toto je v okolí asi ten najvhodnejší podník. Vedenie sa tu naozaj snaží robiť pre zákazníka viac, než je slovenský štandard, za čo majú moju úctu a rád do Danubia Gate chodievam na pracovné obedy

Termín ubytovania: júl 2016
Poďakujte používateľovi mliekoboy76.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Panyiova, General Manager v zariadení Hotel Danubia Gate Bratislava.Zodpovedané: 2. septembra 2016

Milý hosť,

ďakujeme veľmi krásne. Veľmi sa teším Vašim slovám a som rada, že vidíte, že sa aj počas obedových menu snažíme hosťom ponúknuť len to najlepšie...kvalitu, čerstvosť, sezónu, nápady, trošku noblesy a samozrejme úsmev. Keď niečo robíme, chceme to robiť riadne a našou najväčšou odmenou je, keď sa k nám hostia vracajú. Veľmi si to vážim. Tešíme sa na Vás čoskoro.

Ešte raz ďakujem za Vaše pozitívne hodnotenie.

Andrea