Hotel Danubia Gate Bratislava
  • Reštaurácia
124 USD
102 USD
  • Bazén
Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
87 USD
81 USD
106 USD
98 USD
Hotel Color(Bratislava)
62 USD
58 USD
  • Bezplatné parkovanie
Hotel Set(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
90 USD
48 USD
Priceline
212 USD
611930 recenzií
Zrecenzované: 26. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Super hotel ktorý je skoro stále obsadený a so skvelou kuchyňou, kedykoľvek prídem na raňajky všetko je tip top a chutídokonca aj s havinom ma pustilisíce do fakčiarskej časti ale obsluha milá,snaživá vdy,prevádzkar hotela super chlap a vyzerá to na dlhodobú úspešnosť u zákazníkovmoji unytovaní príbuzní taktiež len samé pozitíva na ubytovanie takže super držím palce aby na Dunajskej fungovali aj naďalej len samé super prevádzky

Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) sólo
Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Zrecenzované: 7. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Dobry den.
Ak chcete vymenit anonymny hotel za hotel so zaujmom o hosti, tak urcite vyskusajte tento.
Stravila som jednu noc a bola som velmi spokojna hlavne vdaka personalu. Su na jednicku : ochotne poradia, zabavia, pomozu. Ceresnickou na torte bol casnik, ktory sledoval ako malo som si nalozila na tanier a smutnym hlasom mi vravi: "Tak malo?" ☺ a este jedno plus :aj na ranajky robia skvelu kavu.

Termín ubytovania: jún 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Q4580ZWmariab.
Zrecenzované: 16. februára 2016

Vrátili sme sa do tohto hotela po roku a pre nás veľké sklamanie, boli sme v Bratislave osláviť 15 výročie svadby, vybrali sme si tento hotel s izbou de luxe kvôli romantickým zážitkom, no bohužiaľ, vybilo poistky, tak nám nešla výrivka, zástrčky na izbe do rána bez telefónu tým pádom po 22,00 sa na recepcii neunúva nikto zdvihnúť telefón , takže sme takto museli vydržať do rána. ranné riešenie problému 15 % z ceny jednej noci a fľaša vína , ako náhrada za pokazený večer počas 15 výročia svadby je to pre nás smiešne. Obsluha v reštaurácii jedna katastrofa, pomaly sa ani pozdraviť nevedia, tvária sa akoby obsluhovali za trest. Raňajky o pol 9 studené párky, opekaná slanina, praženica volské oká všetko studené a nedoložené. Pre nás tento krát hotel Danubia Gate veľké sklamanie !!

• Termín ubytovania: február 2016, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi PeterZuzka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Panyiova, Generálny riaditeľ v zariadení Hotel Danubia Gate Bratislava.Zodpovedané: 19. februára 2016

Vážení hostia,

veľmi sa ospravedlňujem za vzniknutú situáciu. Veľmi ma mrzí, že ste z hotela neodišli spokojní ako väčšina našich hostí. Robíme každý deň všetko preto, aby sme hostí tešili a pozitívne prekvapovali. Snažím sa do tímu vyberať len tých najšikovnejších, najochotnejších zamestnancov a pracujeme na tom, aby sme v každej sekunde poskytovali excelentný servis. Neustále hľadáme cesty ako napredovať, inovovať a vyjsť zákazníkom maximálne v ústrety. Na základe spätnej väzby od nich rastieme.
Je však veľká škoda, že ste neskúsili zísť dole na recepciu alebo opätovne zavolať. Som presvedčená o tom, že náš nočný kolega, ktorý pracuje s nami už niekoľko rokov by pre vás spravil ihneď aj nemožné a váš večer/resp. noc by prebehla podľa vašich predstáv a mohli ste mať krásne spomienky. Kolega je tu v noci sám vzhľadom na to, že sme maličký hotel a občas musí z recepcie na pár sekúnd vybehnúť. Myslím, že je to pochopiteľné už len vzhľadom ku biologickým potrebám človeka.
Čo sa týka raňajok, spravíme nápravy, aby sa podobné situácie neopakovali. Raňajky majú byť čerešničkou na torte za pobytom hosťa a tak sa k nim aj staviame.
Váš názor nezmením, každopádne mi je ľúto, že už nevieme vrátiť späť vaše pokazené výročie z dôvodu výpadku ističa.

Prajem Vám všetko dobré a ešte raz sa ospravedlňujem.

Andrea

Zrecenzované: 2. januára 2016

Výborný hotel v centre Bratislavy. Vynikajúca poloha, veĺmi dobrá dostupnosť kdekoľvek. Personál veľmi ochotný. Čistota a vybavenosť výborná. Boli sme tam viac krát a vždy sme boli spokojní. Pri najbližšej návšteve Bratislavy opäť zvolíme tento hotel.

Termín ubytovania: december 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi Beáta D.
Zrecenzované: 28. októbra 2015 cez mobilné zariadenie

Bol som tam len jednu noc. Vyasoval som vnutornu izbu, vsak za minimum ceny :)
Vyborne prekvapenie boli super ranajky. Niekolko druhov chleba, bohaty vyber. Parada

Izby boli ciste, v podzemi som mohol za cenu izby aj parkovat.
Hotel idu rekonstruovat, hadam bude este jlepsi

Termín ubytovania: január 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
2  Poďakujte používateľovi AlexBotev.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Panyiova, Generálny riaditeľ v zariadení Hotel Danubia Gate Bratislava.Zodpovedané: 7. novembra 2015

Dobry den,
dakujeme za Vase pekne hodnotenie. Velmi sa tesime, ze sa Vam u nas pacilo. Dakujeme aj za pozitivne slova k ranajkam. Sortiment sa neustale snazime vylepsovat a upravovat podla navrhov nasich hosti. Co sa tyka rekonstrukcie, budu to len male upravy, ked z povodne rokovacich miestnosti vzniknu 4 nove nadherne izbicky, dokonca s vyhladom na dominantu Bratislavy a to hrad.

Tesime sa na Vasu dalsiu navstevu.

So srdecnym pozdravom

Andrea Panyiova