Bratislava
Vražda u Baťu

Veľmi dobré spracovanie hry a príjemné spojenie reštaurácie a zábavy. Hra založená aj na hereckom... viac informácií

Zrecenzované: pred 2 dňami
Suhy10
Vražda u Baťu

Veľmi príjemný zážitok, vhodný pre partiu známych aj neznámych. Spestrenie večere zabezpečia... viac informácií

Zrecenzované: pred 2 dňami
JulianaB3928

Zabavne, zaujimave, vtipne, detailne pripravene. Boli sme skupina s viacerymi cudzincami, cize hra prebiehala v anglictine, co vobec neprekazalo a kazdy sa vyborne zabavil.
Rekvizity boli skvele a tiez ocenujem informacny letak na zaver. Urcite odporucam a dakujeme :-)

Poďakujte používateľovi Zush13.

Zaujimave, zabavne, originalne, pri chutnej veceri v prijemnom prostredi, s dobovymi rekvizitami a oblecenim.

Dátum zážitku: september 2019
Poďakujte používateľovi Vlado B.
Recenzované: 13. septembra 2019

Skvely napad, velmi dobre pripravene a premyslene. Zabavili sme sa a uzili sme si to cely team. A k tomu sme mali skvele jedlo. Boli sme velmi spokojni. Dakujeme!

Poďakujte používateľovi LuckaCulikova.
Recenzované: 20. augusta 2019

Super zábava, skvelá myšlienka na spoločenský večer pre skupinu. Výborná hra, zapletená až do konca.

Dátum zážitku: august 2019
Poďakujte používateľovi davidoI3964WY.
Recenzované: 21. júla 2019

Boli sme rodina a priatelia, starsi aj mladsi. Bolo to velmi zabavne. Vsetkym sa pacilo a bol to naozaj prijemny vecer. Specialne dakujeme panovi vysetrovatelovi Jakubovi, velmi prijemne nas cela hra prekvapila. Dakujeme

Dátum zážitku: júl 2019
Poďakujte používateľovi Art4Di.