“Bezkonkurenčne jedlo”

Gatto Matto Bistro
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 11. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Navštívila som vsetky 3 prevádzky Gatto Matto a ani jedna z nich ma nesklamala, perfektný servis, a to jedlo ja ani neviem opísať, kedze sme boli 3 a sme strasne hamižne tak sme si dali 3 druhý jedla a neviem doteraz ktore bolo najlepsie zapili sme to dokonalým aperolikom a neskutočná atmosféra...milujem tieto miesta...

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi MichaelaR836.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 88marekm, General Manager v zariadení Gatto Matto Bistro.Zodpovedané: 13. februára 2020

Ďakujeme za pozitívny feedback jednej z našich troch prevádzok Gatto Matto. Vážime si vaše hodnotenie a tešíme sa na ďaľšiu návštevu

Zrecenzované: 21. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Výborné jedlo,krásny a štýlový interiér a veľmi ochotná obsluha.V podniku bola príjemná atmosféra,jedlo pekne naservírované a veľmi chutné.Istota skvelého gastronomického zážitku,ak chcete niekoho potešiť,pozvite ho sem,vrelo odporúčam!

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi MonikaK9193.

Zrecenzované: 16. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: február 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 88marekm, General Manager v zariadení Gatto Matto Bistro.Zodpovedané: 22. februára 2020

Zrecenzované: 16. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: február 2020

Zrecenzované: 8. decembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: december 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Gatto Matto Bistro, si pozreli aj

Navštívili ste Gatto Matto Bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!