“Katastrofa”

Vhodné pre: Obchodné stretnutia
Možnosti stravovania: Donášková služba, So sebou
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 25. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Prišli sme usadili sme sa na terasu nikto neprišiel tak som šiel dovnútra oznámiť čašníkom že by sme si radi vybrali boli sme traja , najskôr doniesol jednu porciu potom sme si dobrých 10 minút počkali a doniesli aj ďalšie 2 keď sme chceli začať jesť zistili sme že nám ani príbor ani paličky nedoniesli tak som musel ísť znova dovnútra po príbor a paličky keď som si chcel naliat omáčku do misky vypadla z nej mucha už som si myslel že to nemôže byť horšie ale čašníkovi sa to podarilo a keď odnášal taniere podarilo sa mu obliať moju priateľku ako chápem že sa to stať môže ale keď sa to stane vám nepoteší vás to našťastie sú v Bratislave aj iné shusi reštaurácie a myslím že do tejto sa už nevrátim

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi Ondrejxxx.

Zrecenzované: 11. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Genialny gastronomicky zazitok. Vynikajuci vyber, obsluha a jedlo fenomenalne. Chodime na nedelny brunch pravidelne

Dátum návštevy: september 2016
Poďakujte používateľovi JanaB2110.
Zrecenzované: 19. augusta 2015

Veľký výber základných sushi aj pre začiatočníkov v tomto druhu jedla. Určite si každý vyberie svoje obľubené za prijateľnú cenu. Aj ja som tam to skúsil prvý krát.

Dátum návštevy: máj 2015
1  Poďakujte používateľovi svojar.
Zrecenzované: 25. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: máj 2017
Zrecenzované: 7. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: marec 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Sushi+, si pozreli aj

Navštívili ste Sushi+? Podeľte sa o svoje zážitky!