“Vyborna restauracia - odporucam”

Blue Bear Restaurant & Bar

Tato restauracia je pre nasu rodinu jedna z najlepsich,prijemny personal,krasne charizmaticke prostredie v industrialnom style...vzdy cisto.

Poďakujte používateľovi Ivanaxxy.

S priateľom sme prišli na obed. Dali sme si business menu. Cerstoviny s mušľami, chutili výborne priateľ si dal bureg. Ocenil bbq omáčku no coleslaw šalát mu nechutil čo teda záleží na každého individuálnej chuti. Obsluha milá relatívne rýchlo nás obslúžili. Reštaurácia budí veľmi príjemný dojem, je určite vhodná aj na pracovné stretnutia prípadne teambuildingy. Ako plus považujeme parkovanie v podzemnej garáži a ako mínus, že vo vnútri sme nemohli fajčiť iqos načo nám čašník odpovedal,že sa pracuje aj na oddelenej iqos friendly časti. Celkový dojem super, určite sa vrátime.

Poďakujte používateľovi Dandaa0.
Zrecenzované: 29. augusta 2019

Navštevujem pravidelne a nikdy nesklamali. Vždy výborné jedlo a príjemná obsluha. Vkusne zariadená reštaurácia, kde organizujú skvelé eventy. Vrelo odporúčam!

Poďakujte používateľovi kristinakolibarova.
Zrecenzované: 28. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Vybrali sme sa s priateľom na večeru, ostali sme prekvapený veľmi pekne priestory a ešte chutnejsie jedlo. Zamna 1*, a keďže mame psíka nebol to problém reštaurácia je dogfriendly dostali sme aj misku s vodou.

1  Poďakujte používateľovi Miriam H.
Zrecenzované: 13. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Návšteva tejto reštaurácia bola dobrá voľba. Vynikajúce jedlo, pekné štýlové priestory a priestranná terasa, rýchla obsluha s príjemným vystupovaním. Za veľkú výhodu považujem parkovanie v garáži.

Poďakujte používateľovi nemethkaa.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Blue Bear Restaurant & Bar, si pozreli aj

Navštívili ste Blue Bear Restaurant & Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!