“Pekný interiér, dobré jedlo, vyššie ceny”

Nobile Restaurant
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 21. februára 2019

Reštauráciu Nobile kvalitou služieb a cenami hodnotím ako reštauráciu vyššej kategórie. Páčil sa mi štýlový interiér doplnený o prvky kaukazskej kultúry. Za vitrínovou stenou je ďalšia časť reštaurácie, ktorá umožňuje väčšej spoločnosti posedieť si v určitom súkromí. Do reštaurácie som išla s úmyslom ochutnať kaukazskú kuchyňu, na ktorú je reštauráciu zameraná. Obsluhujúci čašník bol príjemný a pozorný, čas čakania na jedlo bol primeraný. Mala som boršč a chačapuri. Obidve jedlá boli dosť veľké a sýte, menej hladným by mohlo stačiť aj jedno z nich. Vegetariánsky boršč (v ponuke mali aj mäsový) s kyslou smotanou a s lavaš chlebíkom bol výborný. Chačapuri po adžarsky bolo ako také tiež veľmi dobré. Bola som však trochu sklamaná z pocitu, ako keby základom jedla bola turecká pita a nie niečo dovtedy mnou neochutnané a len typicky kaukazské. K dosť drahému nealko pivu ERB, ktoré hocikde neponúkajú, by som čakala aj originálny dizajnový pohár na nealko pivo ERB a nie typ pohára, aký mi prinesú inde aj pre iné a podstatne lacnejšie pivá.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi luba414.

Zrecenzované: 28. októbra 2018

Príjemné posedenie pri horúcej čokoláde priamo v historickom centre Bratislavy. Príjemná, milá pohotová a vtipná obsluha

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Benji1836.
Zrecenzované: 9. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Návsteva Nobile s otcom bola prekvapením a inšpiráciou navštíviť v krátkom čase Gruzínsko. Túto recenziu píšem s odstupom času približne po mesiaci už práve z Gruzínska, kde mám možnosť ochutnávať úžasné jedlá tejto kuchyne priamo pri zdroji. Musím povedať, že v Nobile dostanete skutočne autentický zážitok, jediným mínusom je príplatok za lokalitu, no za mňa 5 hviezdičiek.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi i-v-k-0.
Zrecenzované: 28. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Fantasticke jedlo, super ceny , vyborna obsluha, odporucam všetkým ktory chcu ochutnat nieco nove , nebudu sklamani.
Velka vdaka Eugenovi, ktory sa nam venoval a dal nam odporucania.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Natália H.
Zrecenzované: 10. júla 2018

V podniku som bola 1x. Posedenie s kamoškami bolo super k čomu prispela aj super obsluha. Všímavá časníčka nám bola neustále k dispozícii bez toho aby sa nám vnucovala. Poradila pri výbere sladkostí ako aj v miešaných drinkoch. Môžem len odporučiť.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi AdrianaM6644.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Nobile Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Nobile Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!