“Príjemné posedenie”

Nobile Restaurant
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 28. októbra 2018

Príjemné posedenie pri horúcej čokoláde priamo v historickom centre Bratislavy. Príjemná, milá pohotová a vtipná obsluha

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Benji1836.

Zrecenzované: 9. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Návsteva Nobile s otcom bola prekvapením a inšpiráciou navštíviť v krátkom čase Gruzínsko. Túto recenziu píšem s odstupom času približne po mesiaci už práve z Gruzínska, kde mám možnosť ochutnávať úžasné jedlá tejto kuchyne priamo pri zdroji. Musím povedať, že v Nobile dostanete skutočne autentický zážitok, jediným mínusom je príplatok za lokalitu, no za mňa 5 hviezdičiek.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Safari796079.
Zrecenzované: 28. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Fantasticke jedlo, super ceny , vyborna obsluha, odporucam všetkým ktory chcu ochutnat nieco nove , nebudu sklamani.
Velka vdaka Eugenovi, ktory sa nam venoval a dal nam odporucania.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Natália H.
Zrecenzované: 10. júla 2018

V podniku som bola 1x. Posedenie s kamoškami bolo super k čomu prispela aj super obsluha. Všímavá časníčka nám bola neustále k dispozícii bez toho aby sa nám vnucovala. Poradila pri výbere sladkostí ako aj v miešaných drinkoch. Môžem len odporučiť.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi AdrianaM6644.
Zrecenzované: 26. júna 2018

priestor pekny, jedlo uzasne, chacapuri a chinkali so syrom je naozaj vynikajuce; tvrdili, ze to robia gruzinske "babky",resp.kucharky a ja mam tendenciu im uverit, naozaj chutne jedlo; sashlik a tomu podobne veci dostat v BA vsade, pre mna nic extra; obsluha kedy ako, ale vraciam sa tam pravidelne, to jedlo za to stoji;

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Ludka G.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Nobile Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Nobile Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!