“Príjemné posedenie”

Nobile Restaurant
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 28. októbra 2018

Príjemné posedenie pri horúcej čokoláde priamo v historickom centre Bratislavy. Príjemná, milá pohotová a vtipná obsluha

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Benji1836.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia monikagonekova, Manažér v zariadení Nobile Restaurant.Zodpovedané: 4. júla 2019

Ďakujeme veľmi pekne za milé slová, určite Vás radi znova obslúžime, prajeme pekný deň.

Zrecenzované: 9. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Návsteva Nobile s otcom bola prekvapením a inšpiráciou navštíviť v krátkom čase Gruzínsko. Túto recenziu píšem s odstupom času približne po mesiaci už práve z Gruzínska, kde mám možnosť ochutnávať úžasné jedlá tejto kuchyne priamo pri zdroji. Musím povedať, že v Nobile dostanete skutočne autentický zážitok, jediným mínusom je príplatok za lokalitu, no za mňa 5 hviezdičiek.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi i-v-k-0.

Dobrý deň, ďakujeme Vám sa krásnu recenziu. Sme radi, že Vás naša reštaurácia milo prekvapila. Lokalita je priamo v centre mesta, preto sa môžu ceny zdať vyššie, ale v porovnaní s podobnými reštauráciami máme ceny stále veľmi výhodné. Dúfame, že ešte prídete. Prajeme pekný deň.

Zrecenzované: 28. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Fantasticke jedlo, super ceny , vyborna obsluha, odporucam všetkým ktory chcu ochutnat nieco nove , nebudu sklamani.
Velka vdaka Eugenovi, ktory sa nam venoval a dal nam odporucania.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi 48nat_liah.

Ďakujeme Vám, Natália H, Vaša recenzia nás veľmi potešila. Sme radi, že ste boli u nás spokojná. Dúfame, že sa čoskoro znova uvidíme.

Zrecenzované: 10. júla 2018

V podniku som bola 1x. Posedenie s kamoškami bolo super k čomu prispela aj super obsluha. Všímavá časníčka nám bola neustále k dispozícii bez toho aby sa nám vnucovala. Poradila pri výbere sladkostí ako aj v miešaných drinkoch. Môžem len odporučiť.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi AdrianaM6644.

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za pekné slová. Sme radi, že ste sa cítili u nás príjemne. Budeme radi, ak Vás znova uvidíme. Prajeme pekný deň.

Zrecenzované: 26. júna 2018

priestor pekny, jedlo uzasne, chacapuri a chinkali so syrom je naozaj vynikajuce; tvrdili, ze to robia gruzinske "babky",resp.kucharky a ja mam tendenciu im uverit, naozaj chutne jedlo; sashlik a tomu podobne veci dostat v BA vsade, pre mna nic extra; obsluha kedy ako, ale vraciam sa tam pravidelne, to jedlo za to stoji;

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Ludka G.

Tešíme sa z Vašej pozitívnej recenzie a za Vaše uznanie. Je pravda ako píšete, naše kuchárky ,"babushky" z Osetska, pečú tieto chutné plnené koláče. Recenzie ako táto nás posúvajú ďalej. Ďakujeme.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Nobile Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Nobile Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!