“Burger + personál - TOP”
Recenzia American Bistro - ZATVORENÉ

American Bistro
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Rozmýšľam, aké hodnotenie napísať, aby to nevyzeralo, ako ďalšie klišé o tom aký skvelý burger som zjedol v jeden sobotný večer. Ale osud to zariadil, tak, že sme skončili práve v American bistre. Plán bol roxor, burgerbar, beabout,... no nikde sme rezerváciu v sobotu večer pre 6 ľudí nezohnali. Náhoda nás doviedla do american bistra a musím povedať, že to bol osud. Bez nadsázky zjedol som jeden z naj burgrov v BA(teda aj na slovensku). A nebol to len burger čo chválim, ale pochvalu si zaslúži personál, tak pohodoveho týpka som v gastronomii už dlho nestretol. Takže, jedlo, personál úplne top. Nechcem, aby to vyznelo, ako reklama, ale fakt cítil som sa tam skvele ;) určite prídem znova a rebríček poradia rezervácie bude začínať u american bistra.

Poďakujte používateľovi MichalP1454.

Zrecenzované: 17. marca 2018

Momentálne žijem mimo Slovenska a na American Bistro som natrafil úplnou náhodou, keď sme si s kamarátkou hľadali podnik, kam si ísť sadnúť a pokecať. Musím priznať, že dávno som nezažil tak príjemné prekvapenie ako pri tomto bistre. Štýlový interiér, fajn obsluha a jedlo... to bolo skutočne skvelé. Ochutnali sme čokoládovo-mätový milk shake, ktorý si sem musím prísť dať opäť, lebo bol vynikajúci a cheeseburger, od ktorého som v Bratislave lepší nejedol. Jednoducho americký zážitok, ktorý sa oplatí prísť si vyskúšať.

Poďakujte používateľovi Peter J.
Zrecenzované: 4. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepšie hranolky v meste a taktiež dokonale burgre a celkovo celý jedálny lístok vrelo odporúčam. Ešte doplniť nejaký typický americký dezert a bude to tip top

Poďakujte používateľovi Excursion753524.
Zrecenzované: 9. marca 2018 cez mobilné zariadenie