“Kvalitná americká kuchyňa v centre Bratislavy”
Recenzia American Bistro - ZATVORENÉ

American Bistro
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 17. marca 2018

Momentálne žijem mimo Slovenska a na American Bistro som natrafil úplnou náhodou, keď sme si s kamarátkou hľadali podnik, kam si ísť sadnúť a pokecať. Musím priznať, že dávno som nezažil tak príjemné prekvapenie ako pri tomto bistre. Štýlový interiér, fajn obsluha a jedlo... to bolo skutočne skvelé. Ochutnali sme čokoládovo-mätový milk shake, ktorý si sem musím prísť dať opäť, lebo bol vynikajúci a cheeseburger, od ktorého som v Bratislave lepší nejedol. Jednoducho americký zážitok, ktorý sa oplatí prísť si vyskúšať.

Poďakujte používateľovi Peter J.

Zrecenzované: 4. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepšie hranolky v meste a taktiež dokonale burgre a celkovo celý jedálny lístok vrelo odporúčam. Ešte doplniť nejaký typický americký dezert a bude to tip top

Poďakujte používateľovi Excursion753524.
Zrecenzované: 9. marca 2018 cez mobilné zariadenie