“Arogantny casnik co nema rad deti a majitel co stoji za nim.”

Pan Kralicek Priestor
Na pozícii č. 46 spomedzi 93 Káva a čaj v Bratislave

Neprozakaznicka obsluha, ktora vam znechuti ranajky. Ked sme si ziadali stolicku pre dieta, nemaju. Ked sme chceli tu zvnutra, z ktorej neprepadne dieta, to nedovoluju vnutorne pravidla. Ked sme napisali uprimny feedback majitelovi, aby s tym vedel robit, casnik sa nam vysmial, ze sefstvo je na jeho strane. Tak mily Kralicek, dakujeme neprosime. Arogantnych casnikov a neochotu vyhoviet, este k tomu rodine s detmi netolerujeme. Neodporucam toto miesto, lebo si tam nevazia zakaznika. A to tam byvam a mohol som tam chodit niekolko krat do tyzdna.

Poďakujte používateľovi millanio.

Zrecenzované: 4. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Mali sme chuť na dobru kávu. Našli sme! a ešte sme si mohli vybrať z kavicky z krajín pôvodu Etiópia a Brazília. Žiaľ pri našej prvej návšteve sa im Brazília minula. No kávička z Etiópie bola super. Zastavíme sa aj na budúce, aby sme mohli ochutnať aj druhý výber.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi DenisLiDuky.
Zrecenzované: 22. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Rád tu zavitam keď idem okolo. Zaujímavý priestor, kvalitná káva a príjemní personal. Spolu to tvorí miesto ktoré stojí za vyskuy.
Ps: robia tu výborne waffle

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi johnofono.
Zrecenzované: 26. novembra 2017

Na dnes sme si rezervovali stôl pre 4 osoby. Po príchode sme zistili, že by sme sa k nemu zmestili 3 (ak by sme sa potlačili). Šťastie sme mali v tom, že bol voľný ešte jeden stôl, ktorý sme si posunuli. V podniku sme sedeli 2 hodiny, nikto nás neupozornil na to, že sa objednáva len pri bare. Za celý čas, ktorý sme tam strávili sa nás nikto neprišiel opýtať, či si dáme niečo ďalšie, či už na pitie alebo jedenie, a to sme mali všetci obrovskú chuť na zákusok. Pán Králiček mám veľmi rád, no z dnešnej návštevy som odišiel sklamaný :-(

Dátum návštevy: november 2017
5  Poďakujte používateľovi playzo88.
Zrecenzované: 18. júna 2019

Dátum návštevy: jún 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pan Kralicek Priestor, si pozreli aj

Navštívili ste Pan Kralicek Priestor? Podeľte sa o svoje zážitky!