Bratislava

“T.C.”
Recenzia Moree

Moree
Štvrť: Staré Mesto
Opis: MOREE. Útulná reštaurácia v industriálnom štýle, kde sa snúbi moderná kuchyňa s tradičnou. Našim cieľom je prinášať hosťom neustále nové zážitky a potešiť ich chuťové poháriky. Alfou a omegou našej kuchyne je čerstvosť a kvalita surovín. Ak máš rád klasiku, no nebojíš sa ju ozvláštniť niečim novým, je MOREE pre teba tou správnou voľbou. Príď ochutnať a posúď sám.
Zrecenzované: 30. júna 2019

Veľmi príjemný čašník,boli sme aj so psíkom, automaticky mu priniesli vodu. Jedlo na tanieri vyzeralo úžasne, chuťovo výborne, čo sa nedostatkou týka, výber iba českých a slovenských vín. Ceny trosku vysie, ale primerane kvalite.

Poďakujte používateľovi terezcut.

Zrecenzované: 22. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Prostredie priemerne, viac sa vsak z daneho miesta asi vytazit neda. Predsa len je to okolie hlavnej stanice cize do taniera vam z ulice pozeraju aj rozne individua, ktore sa v takejto lokalite zdrzuju.
Mali sme kacacie prsia, ktore boli uplne bez chuti, iba hmota. A rizito s hovadzim masom, maso podla chuti urcite nebolo kvalitne, chutilo ako hovadzina z kauflandu/tesca/lidla, nebolo pokazene ale proste malo pachut starej kravy.
Resturaciu neodporucam, pre nas pomerne drahe sklamanie

Dátum návštevy: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi ZuzanaE19.
Zrecenzované: 21. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Navstivili jsme v Bratisleve nekolik restauraci s hodnocenim 4,5 a vzdy jsme byli nadseni. Moree byla bohuzel vyjimka. Prostredi pomerne hezke, obsluha dobra, ale jidlo na urovni bezne prumerne restaurace - jehneci na studenem taliri a presusene, domaci limonady take neprilis povedene. Asi ti recenzenti pred nami nebyli predtim v tech restauracich co my, a ktere jsou o dve tridy vys. Zklamani.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Jan D.
Zrecenzované: 20. mája 2019

Hned po príchode nás privítala nepríjemná čašníčka a daľšie nemilé prekvapenia nás čakali. Ulepená podlaha, stôl posiaty omrvinkami, ktorý nikto neutrel a musela som ho utrieť sama. Objednali sme si ravioli a čašník nás milne informoval o ich plnke a ešte bol nepríjemný. Kamarátka si objednala ako dezert zákusok, ktorý bol podľa čašníka s orechami, v skutočnosti bol však s arašidami. Ked sme ho na túto skutočnosť slušne upozornili, namiesto sopravedlnenia reagoval drzo. do tejto reštaurácie nikdy viac-neodporúčam!

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi mirasierra2017.
Zrecenzované: 20. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Objednali sme si slepaci vyvar a kacacie prsia.
Vo vybare bolo pokazene maso kacacina bola gumena z lacneho masa lidl alebo pod. Velmi zla skusenost

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi dvvxd.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Moree, si pozreli aj

Navštívili ste Moree? Podeľte sa o svoje zážitky!