“Nadpriemerne obedove menu”
Recenzia Moree

Moree
Štvrť: Staré Mesto
Opis: MOREE. Útulná reštaurácia v industriálnom štýle, kde sa snúbi moderná kuchyňa s tradičnou. Našim cieľom je prinášať hosťom neustále nové zážitky a potešiť ich chuťové poháriky. Alfou a omegou našej kuchyne je čerstvosť a kvalita surovín. Ak máš rád klasiku, no nebojíš sa ju ozvláštniť niečim novým, je MOREE pre teba tou správnou voľbou. Príď ochutnať a posúď sám.
Zrecenzované: 7. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia sa na nic nehra. Napriek nevabnej lokalite na hlavnej stanici je vnutri utulna restauracia s malymi stolmi s vyhladom na ulicu. Obedove menu na vyber z 2 s polievkou bolo velmi chutne, za cenu obycajnej tackarne. Kava aj napoje co sme si k obedu objednali boli tiez vyborne. Velmi slusny personal. Odporucam.

Poďakujte používateľovi raduzd2017.

Zrecenzované: 20. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Úžasný gastronomicky zazitok.vyborna obsluha.vsetko na jednotku.vyssia cenová úroveň za famoznu úroveň je adekvátna

Poďakujte používateľovi LojzoH.
Zrecenzované: 22. januára 2018

Výborná reštaurácia, s neskutočne milou obsluhou a skvelým jedlom. Objednali sme si každý iné jedlo (6), každé bolo vynikajúce. Na jedlo sme čakali iba nejakých 15-20 minút. Môžem iba doporučiť. Zvonka síce nevyzerá nejako atraktívne, ale vnútri je veľmi príjemné prostredie. Návštevu určite odporúčam, budete milo prekvapení. + aj na večeru vám vedia spraviť niečo z raňajkového menu.

Poďakujte používateľovi Danica B.
Zrecenzované: 12. januára 2018

Totalne najlepšie jedlo široko-ďaleko za veľmi rozumné ceny. Hľuzovkové tagliatelle s kuracinou boli tak dobré, že sme si to boli tri dni po sebe vyskúšať! Naozaj topka v rámci gastronómie bola aj štipľavá paradajková polievka s krevetami. Aj počas obeda je servis veľmi rýchly a to sme už nemali šťastie ani na obedové menu. Určite odporúčame!

Poďakujte používateľovi lolagrandcastle.
Zrecenzované: 7. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme sa najest na nedelny obed a boli sme velmi milo prekvapeni kvalitou jedla, obsluhou a tiez prijemnou atmosferou. Drzime palce!

Poďakujte používateľovi Stanislav K.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Moree, si pozreli aj

Navštívili ste Moree? Podeľte sa o svoje zážitky!