Bratislava

The Grill
Na pozícii č. 1 124 spomedzi 1 498 Reštaurácie v Bratislave
Štvrť: Devín
Štvrť: Devín

Obrázok vyzeral veľmi lákavo, to čo mi pani naložila bolo hnusne mäso so suchou ryzovu. Katastrofa, nedalo sa to ani zjesť. Určite neodporúčam

Poďakujte používateľovi smicianova.

Zrecenzované: 25. júna 2019

“Soté z kuracieho mäsa s ryžou a oblohou”

Realita? Ani kúsok kuracieho mäsa, to čo mi tam dali som ani nevedel identifikovať.
Otras, hnus, nechoďte tam, nechajte to skrachovať, inak to budú robiť zle naďalej.

Dátum návštevy: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi JanyK19.
Zrecenzované: 6. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Akurát sedím v Bory Mall pri reštaurácii The Grill a to je otras zamestnanci tam vydávajú rôzne skreklave zvuky na celý food court. Napodobnovali sex. Bud sú len nepristojne Sibnuty alebo majú vypite alebo ja neviem.. Neviem ci si toto prečíta nejaký manažér ci konateľ ale toto by sa malo riešiť. To som ešte nezažil. Nezvyknem sa sťažovať ale teraz to už bolo potrebné.

Dátum návštevy: február 2019
1  Poďakujte používateľovi Adrianohar1.
Zrecenzované: 12. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Takže, dnes večer som sa vybral s kamarátmi na večeru do Eurovei a zahliadlu sme reštauráciu "The Grill". S nadšením som si objednal jedlo s názvom "Mexico", dodám k tomu len, hrôza...Jedlo sa vôbec nepodobalo obrázku v ponuke a chutilo ešte horšie. Jedlo nebolo ani poriadne teplé... Túto reštauráciu vrelo odporúčam.....obísť.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Kajnsmetke_rapinis.
Zrecenzované: 24. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Jeden velky Otras, chce sa mi plakať ked si spomeniem na to jedlo. Dala som si grilovaný encián so šalátom a dostala Som polku syra podotýkam surového s ľadovým šalátom a to bolo všetko :( nikdy viac !0

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi NatalPave.

Cestovatelia, ktorí si pozreli The Grill, si pozreli aj

Navštívili ste The Grill? Podeľte sa o svoje zážitky!