“Super čokoláda”

Adam's home-made chocolate
Na pozícii č. 20 spomedzi 49 Dezerty v Bratislave
Štvrť: Staré Mesto
Opis: Príjemné prostredie pod bratislavským hradom. Kvalitná horúca čokoláda, talianská káva a skvelé domáce zákusky. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si čaro našej čokolády.
Zrecenzované: 17. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelé prostredie, príjemná atmosféra a skvelá obsluha dotvárajú vynikajúcu chuť čokolády. Odporúčam navštíviť.

Poďakujte používateľovi Matej L.

Zrecenzované: 4. februára 2018

Prijemne, milá obsluha , priamo nás obsluhoval p. Adam, ktorý vyrába druhy čokolády . Ponúkajú veľký sortiment bom-bonov..Konzument dostáva i popis jednotlivých druhov čokolád a ich pôvod

Poďakujte používateľovi 46astridn.
Zrecenzované: 4. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Asi tá najlepšia horúca čokoláda akú som kedy jedla! Široký výber a kvalitná čokoláda, či už hľadáte pralinky, alebo si len chcete posedieť pri šálke čokolády. Som presvedčená, že tu si milovníci čokolády určite vyberú.
Prostredie prijemne francúzske a obsluha milá.
Jednoznačne všetkým odporúčam navštíviť túto úžasnú čokoládovňu!

Poďakujte používateľovi Zaneta90.
Zrecenzované: 15. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Lahodná chuť čokolády spolu s príjemným prostredím to je kombináciou pre chvíle strávené s vašimi najbližšími .
10/10

Poďakujte používateľovi johnyf152.
Zrecenzované: 30. septembra 2017

Prechádzku smerom k Bratislavskemu hradu musite doplniť návštevou v čokolatérii Adam´s home made chocolate, ktorá naozaj stoji za to! Neskutočný výber kvalitnej čokolády, vyčari milovníkom čokolády "nebíčko v ústach":) Milá obsluha v peknom, modernom prostredi vám určite spríjemní deň.

Poďakujte používateľovi Janka P.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Adam's home-made chocolate, si pozreli aj

Navštívili ste Adam's home-made chocolate? Podeľte sa o svoje zážitky!