“Gyoza”

Foodstock Bratislava
Opis: Moderné vegetariánske bistro.
Opis: Moderné vegetariánske bistro.
Zrecenzované: 8. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Najlepšia gyoza ktoru som kedy jedla,vzdy ked ideme do Bratislavy zastavime sa na jednu (stalo sa nam ze aj na dve) vyborna chut,rychly servis,odporucam vsetkymi desiatimi- #prudkonavykove

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi Jaronka1.

Zrecenzované: 11. decembra 2018

Veľmi príjemný priestor na skvelej ulici. Jediné čo by som vytkla sú veľmi jemne vyššie ceny kde v porovnaní cena kvalita niesú adekvátne. Dá sa to však zvládnuť a aj to nie ako prvá pomoc :)

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Hortenzia15.
Zrecenzované: 7. marca 2018

Vývar Miso skvele zahreje v chladný deň a naladí na japonské taštičky Gyoza, ktoré sú chrumkavé a s farebnou zeleninou potešia aj oko.
Na rýchly obed je reštaurácia ako stvorená, skôr bufetový štýl.
Personál je milý a priateľský.
Menu so sebou je v ekologickom balení.

1  Poďakujte používateľovi LuKm_SK.
Zrecenzované: 5. marca 2018

Oblubene miesto, vzdy sem chodim na gyozu. Vzdy vynikajuce, cerstve a vyborne chuti. Odporucam aj wasabi hummus.

Poďakujte používateľovi Kristina B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Food S, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Foodstock Bratislava.Zodpovedané: 8. marca 2018

Ahoj Kristína,
Veľmi pekne ďakujeme :) Teší nás, že ti u nás chuti. Pekný deň
Tím Foodstock

Zrecenzované: 11. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jednoduchá reštaurácia s malým výberom jedla. No polievka Miso o gyoza sú chutné a rýchlo urobené. Keď mám chuť práve na nich idem sem. Obsluha milá.

1  Poďakujte používateľovi ivet95.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Food S, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Foodstock Bratislava.Zodpovedané: 13. februára 2018

Dobrý deň Ivet,
Sme radi, že vám u nás chuti :) Ďakujeme za poziívne hodnotenie. Pekný deň praje tím Foodstock

Cestovatelia, ktorí si pozreli Foodstock Bratislava, si pozreli aj

Navštívili ste Foodstock Bratislava? Podeľte sa o svoje zážitky!