“Veľmi fajn posedenie”

Foodstock Bratislava
Opis: Moderné vegetariánske bistro.
Opis: Moderné vegetariánske bistro.
Zrecenzované: 11. decembra 2018

Veľmi príjemný priestor na skvelej ulici. Jediné čo by som vytkla sú veľmi jemne vyššie ceny kde v porovnaní cena kvalita niesú adekvátne. Dá sa to však zvládnuť a aj to nie ako prvá pomoc :)

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Hortenzia15.

Zrecenzované: 7. marca 2018

Vývar Miso skvele zahreje v chladný deň a naladí na japonské taštičky Gyoza, ktoré sú chrumkavé a s farebnou zeleninou potešia aj oko.
Na rýchly obed je reštaurácia ako stvorená, skôr bufetový štýl.
Personál je milý a priateľský.
Menu so sebou je v ekologickom balení.

1  Poďakujte používateľovi LuKm_SK.
Zrecenzované: 5. marca 2018

Oblubene miesto, vzdy sem chodim na gyozu. Vzdy vynikajuce, cerstve a vyborne chuti. Odporucam aj wasabi hummus.

Poďakujte používateľovi Kristina B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Food S, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Foodstock Bratislava.Zodpovedané: 8. marca 2018

Ahoj Kristína,
Veľmi pekne ďakujeme :) Teší nás, že ti u nás chuti. Pekný deň
Tím Foodstock

Zrecenzované: 11. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jednoduchá reštaurácia s malým výberom jedla. No polievka Miso o gyoza sú chutné a rýchlo urobené. Keď mám chuť práve na nich idem sem. Obsluha milá.

1  Poďakujte používateľovi ivet95.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Food S, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Foodstock Bratislava.Zodpovedané: 13. februára 2018

Dobrý deň Ivet,
Sme radi, že vám u nás chuti :) Ďakujeme za poziívne hodnotenie. Pekný deň praje tím Foodstock

Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Foodstock Bratislava, si pozreli aj

Navštívili ste Foodstock Bratislava? Podeľte sa o svoje zážitky!