“Godfather-Goodburger”

Corleone Burgers & Co
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 6. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Prostredie TOP hlavne ak ste fanúšik Godfathera, výber veľký a ten burger... awesome, it is offer you can not refuse...a nezabudnite na hranolky!!!lepšie ako hocikde inde

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Passport740904.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Juraj B, Majiteľ v zariadení Corleone Burgers & Co.Zodpovedané: 8. apríla 2018

Dakujeme a radi Vas znova privitame!!!

Zrecenzované: 26. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Menší zaujímavý podnik zameraný na burgre. Bohatý výber burgrov, skvelé hovädzie burgre s nezvyčajnými ale veľmi dobrými omáčkami a priateľku veľmi potešil kurací burger, ktorý si veľmi pochvaľuje a teda určite zavítame ešte raz. Taktiež je tu veľmi milá obsluha ktorá je ochotná vyhovieť požiadavkam. Môžem jedine odporučiť.

Poďakujte používateľovi lukasjin.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Juraj B, Majiteľ v zariadení Corleone Burgers & Co.Zodpovedané: 27. marca 2018

Velmi pekne Vam dakujeme a radi Vas znovu privitame!!!!

Zrecenzované: 26. februára 2018

Boli sme tam s kamosmi pred par dnami, ze to vyzera celkom v pohode a ze by sme to mohli vyskusat.

Burger jedneho kamosa bol ok, on si ho dal so slaninou a tam sa asi neda vela pokazit. Ja som si objednal burger s modrym syrom, ktory tam bol, ale bola to taka velka kocka, takze 1/4 burgra som necitil chut len ten modry syr. A posledny kamos si dal burger kde mala byt cervena cibula, namiesto ktorej dostal cviklu. Bolo to cervene alright.
Dalsia vec je cena. Dost overpriced za tu skusenost. Hranolky su +2 eura, co k takemu meh burgeru za 7eur je dost vela.
Ale najhorsie a aj dovod preco davam jednu hviezdicku a nechavam vobec tuto review bolo pivo. V menu mali velke pivo za 2.9 eura (myslim) ale mi sme dostali 0.4l za 3.5 eura. Ani neviem aka to bola znacka. Predrazene detske pivo.

1  Poďakujte používateľovi MartinTheConnoisseur.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Juraj B, Majiteľ v zariadení Corleone Burgers & Co.Zodpovedané: 28. februára 2018

Dobry den Martin.
Musim reagovat na Vasu recenziu, pretoze tato mi ako majitelovi absolutne nedava ziaden zmysel, dokonca mam az pocit, ze ste si pomylil podnik. Pre vasu informaciu, zamestnavam profesionalneho kuchara. Ze ste mohol mat vatsi kusok modreho syra v burgri sa stat mohlo, ale je to nepravdepodobne, pretoze syr davame na gril a plnime nim portobello. Ale dajme tomu, ze tam mohol byt vatsi kusok, ale urcite nie kocka. V druhom rade cervenu cibulku si nakladame do naseho specialneho nalevu, ale ani z daleka sa nepodoba na cviklu. A prepacte mi, ale absolutne nepripustam moznost zameny. Jednak cviklu mame ulozenu na celkom
Inom mieste a v celkom inej nadobe, ako cibulu a moj kuchar nepije. V neposlednom rade by som sa rad vyjadril k Vasemu “detskemu pivu za 3,50€”. V prvom rade jedine pivo, ktore mame na listku, je Staropramen nealko za 1,90€. Ziadne ine pivo na nasom listku nenajdete, iba informaciu o tom, ze mame rotujuce pipy. Na tych capujeme pivne specialy od overenych remeselnych pivovarov 0,4l za 2,40€. Inu cenu ani v nasej kase nenajdete. Cize Vase hodnotenie beriem ako nedorozumenie, alebo ako pokus o poskodenie dobreho mena podniku.
Prajem Vam pekny den

Zrecenzované: 20. októbra 2017

Male utulne bistro s sirokou ponukou burgrov celkom prekvapilo. Obsluha super tusim majitel ,doporucil a aj zabavne pokecal o ponuke .Burger urcite patri do prvej trojky v Bratislave Ocenujem malu terasku pred podnikom

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi robertsH8847BJ.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Juraj B, Majiteľ v zariadení Corleone Burgers & Co.Zodpovedané: 22. januára 2018

Thank you for visit, and see you soon again until next time in Corleone’s Burger

Zrecenzované: 12. júla 2017

Najlepší bezlepkový burger aký som doteraz jedla. Vynikajúca žemľa, vôbec nebola umelá. Fantastické chute, mäso výborne dochutené.

Jediné čo by som vytkla, že si nemôže celiatik objednať k tomu hranolky, nakoľko ich smažia spolu s cibuľovými krúžkami.

Prostredie je príjemné, útulné a obsluha milá a ochotná.

Určite sa vrátime.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi Soňa K.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Corleone Burgers & Co, si pozreli aj