Jedinečné zrkadlové ilúzie

Galéria Multium sa nachádza v historickom centre mesta na Zámockej ulici, ktoré vedie k... viac informácií

Recenzované: 15. júla 2019
luba414
Slovensko
Skvelé !

Čakali sme priemerné zrkadlové bludisko, no boli sme veľmi pozitívne prekvapení. Bludisko malo... viac informácií

Recenzované: 19. augusta 2018
miso_sabol
Praha, Česká republika

Recenzované: 31. augusta 2017

Po ceste z hradu na Zámockej sa nachádza galéria Multium- spolu 6 miestnosti na dvoch poschodiach. Pomocou dômyselne umiestnených zrkadiel v priestore som mal pocit že sa nakláňam do hlbokoj studne, kráčam po mostíku a podo mno je priepasť, alebo som súčasťou vesmíru. Odporúčam

Dátum zážitku: august 2017
1  Poďakujte používateľovi katrinsamkova.
Recenzované: 21. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: február 2020