Old Fashioned Bar
Hardcore High Level nightlife

Uplne nenapadny vchod, mapy na telefonu klub zobrazily a po malem pohnuti opet skryly. Po vstoupeni... viac informácií

Recenzované: 17. februára 2020
GGPcoleman
Praha, Česká republika
Drink

Super podnik. Zarezervovali sme si miesto pán pri vstupe nás usadil do krásneho a čarovného podniku... viac informácií

Recenzované: 7. augusta 2019
miroslavam348

Recenzované: 16. marca 2018

V originál cocktail bare som bol len dva razy v živote. Ale tu som nemal slov...lokalita podniku je veľmi vychytená v centre mesta, ale z ulice pôsobí trocha skryto a diskrétne, čo veľmi dotvára celistvosť tohto baru.

Inetriér 100 bodov...sedenie, lustre, bar, osvetlenie, hudba :) :) :)
Na barovom display(i) toľko fliaš rôzneho alkoholu, že viac ich majú asi len v Metre :)
Barmani aj servírky boli štýlovo a šmrncovne oblečení.

Drinky boli chuťovo zaujímavé a veľmi dobré, poháre (alebo teda nádoby), v ktorých sme mali servírované naše drinky boli neskutočne originálne a každý bol prispôsobený drinku, ktorý v ňom bol.
Ceny čakajte, také, aké sú bežné pre takýto podnik v Bratislave...platíte si ale kvalitu služieb na vysokej úrovni...teda ak chcete ísť na pivo a borovičku, tak tu určite nie ;)

A WC...no...takéto toalety by som čakal v 4* hoteli (možno aj v 5*)...to musíte vidieť a zažiť :)

Takže ak fandíte miešaným nápojom (ale ak aj nefandíte) a chcete si vychutnať pravú atmosféru nočného života, tak určite utekajte SEM ;)

Dátum zážitku: marec 2018
3  Poďakujte používateľovi Otim1.
Recenzované: 1. septembra 2017

Centrálny bar s vystavenými xy druhmi alkoholu, krásny nábytok, čašníci skvelo nahodení a s motýlikmi, nádherné toalety a zaujímave drinky sú ako celok skvelé. Na rozdiel od Michalská coctail room je Old fashioned bar trochu drahší a občas hrá aj hudba, ktorá nám do toho prostredia nezapadala. Tiež si myslím, že by sa mal vyžadovať istý dress code pre vstup kedže muži v kraťasoch a sporo odeté ženy pôsobia rušivo.

Dátum zážitku: august 2017
4  Poďakujte používateľovi KatyStasi.
Recenzované: 28. februára 2020

Recenzované: 28. februára 2020 cez mobilné zariadenie