Old Fashioned Bar
Hardcore High Level nightlife

Uplne nenapadny vchod, mapy na telefonu klub zobrazily a po malem pohnuti opet skryly. Po vstoupeni... viac informácií

Recenzované: 17. februára 2020
GGPcoleman
Praha, Česká republika
Drink

Super podnik. Zarezervovali sme si miesto pán pri vstupe nás usadil do krásneho a čarovného podniku... viac informácií

Recenzované: 7. augusta 2019
miroslavam348

Recenzované: 1. septembra 2017

Centrálny bar s vystavenými xy druhmi alkoholu, krásny nábytok, čašníci skvelo nahodení a s motýlikmi, nádherné toalety a zaujímave drinky sú ako celok skvelé. Na rozdiel od Michalská coctail room je Old fashioned bar trochu drahší a občas hrá aj hudba, ktorá nám do toho prostredia nezapadala. Tiež si myslím, že by sa mal vyžadovať istý dress code pre vstup kedže muži v kraťasoch a sporo odeté ženy pôsobia rušivo.

Dátum zážitku: august 2017
4  Poďakujte používateľovi KatyStasi.
Recenzované: 28. februára 2020

Recenzované: 28. februára 2020 cez mobilné zariadenie