“Maximálna spokojnosť”

Buchtáreň
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 27. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Buchty podľa tradičného receptu ako ich robievala moja babka. Príjemná obsluha. Boli sme veľmi spokojní.

Poďakujte používateľovi Janka012.

Zrecenzované: 15. marca 2018

Príjemná obsluha. Osobne si myslím že aj primerané cena.
Skúsila som aj slanú, aj sladkú, obe boli výborné. Takisto slušný výber náplní aj posýpok :)

Poďakujte používateľovi Limetka.
Zrecenzované: 1. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Super buchty, super naplne, vynikajuci ustretovi a usmievavi personal. Odporucam pre turistov.
Jediny problem by mohol nastat ak sa tam tu objavy 10 ludi pred vami uz sa nepomestite dnu. Priestory su velmi malicke.

Poďakujte používateľovi martinpT2706GJ.
Zrecenzované: 12. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Skvelý nápad, výborná receptúra, boli sme nadmieru spokojné! Slane co sladké buchty, všetky volí perfektné, velmi milý mladý muž, ochotný poradiť :) trochu prudké točité schodisko ale to s kvalitou jedla nemá nič spoločné, celkovo bol aj priestor velmi príjemný, úžasne je ze aj príbory je premyslený a nie je plastový! Pre mna je toto miesto number 1!

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi veronikamelich.
Zrecenzované: 21. septembra 2017

Nápad založiť "streetfood" s parenými buchtami je geniálny. Boli sme tu na rýchlom obede a musím povedať že naše očakávania boli prekonané. Prekvapilo ma, že podúvajú k buchte aj polievku, a občas aj niečo malé navyše k tomu (u nás to boli k zemiakovej polievke mini pagáče). Čo sa týka búcht samotných, vedia ako ich robiť. Nutelovej niet čo vytknúť, no pri slanej bryndzovej by som možno privítala viac náplne. Ku každej buchte si možete vybrať s veľkého množstva posýpok (napr. kokos, granko, orechy, strúhanka atď.). Aby som to zhrnula. Rýchla obsluha, skvelý a výdatný a hlavne NIEpredražený obed v centre mesta. Len tak ďalej :)

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi 718rebekam.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Buchtáreň, si pozreli aj

Navštívili ste Buchtáreň? Podeľte sa o svoje zážitky!