Skvelé - treba zažiť - odporúčame.

Absolovovali sme Bunker v Escape room ako celá rodina ( rodičia a deti vek -12-13-19) Je to zážitok... viac informácií

Recenzované: 12. septembra 2020
JozefLuptak
Bratislava, Slovensko
Deravý kotol

S kamarátmi sme absolvovali miestnosť Deravý kotol. Bola to moja prvá escape room a musím uznať že... viac informácií

Recenzované: 10. septembra 2020
matthehh

Recenzované: 21. marca 2018

Super stylova escape room. Doraz jednak na vsimavost ale aj logicke myslenie. Narocnost skor jednoduchsia. Vrelo odporucam

Dátum zážitku: marec 2018
Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Poďakujte používateľovi Norbert S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Azzaro13, Владелец v zariadení escape-room Trapped.Zodpovedané: 23. marca 2018

Ďakujem! Teší ma, že sa ti to páčilo!

Recenzované: 13. marca 2018

Obidve unikovky (Virus ako aj Bunker) su logicke, nenasilne, maju pekne spravene prostredie. Vzhladom na umiestnenie unikovky (centrum BA) treba zaparkovat niekde inde a presunut sa (ergo - treba si dat casovu rezervu). Kusok od unikovky je ale parkovaci dom a za 1,5 € mate auto v garazi...

Dátum zážitku: marec 2018
Poďakujte používateľovi ugi777.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Azzaro13, Владелец v zariadení escape-room Trapped.Zodpovedané: 14. marca 2018

Ďakujem veľmi pekne!

Recenzované: 16. januára 2018

Naozaj odporucame vyskusat tuto unikovu hru, perfektne premyslena, treba si to vsetko dobre pospajat. Dobre sme sa zabavili, hlavne na konci, ked sme to zvladli Podarilo sa nam to totiz 5 minut pred koncom. Boli sme tam 3 a myslim, ze tento pocet pripadne 4 je uplny ideal.

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi LuciaD2922.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Azzaro13, Владелец v zariadení escape-room Trapped.Zodpovedané: 17. januára 2018

Ďakujem vám!

Recenzované: 2. januára 2018

Zaujimava a dobre spracovana escape room s primeranou zlozitostou. Urcite odporucam skusit obe miestnosti, ktore su k dispozicii.

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi lubeno2018.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Azzaro13, Управляющий v zariadení escape-room Trapped.Zodpovedané: 4. januára 2018

Ďakujem vám!

Recenzované: 5. decembra 2017

super escape room. premyslena do poslednych detailov. Bez prilis vela zbytocnych falosnych stop. ciste, jasne, treba vela rozmyslat. zaroven sme tu nasli mnoho odlisnych typov uloh ako v inych roomkach. Oplati sa!

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi kety_richi.