“BEST Jalapeño BURGER”

Balans Bistro
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 23. marca 2018

Najlepší vegánsky Jalapeño burger, aký som kedy jedla! Je tak dobrý, že som si tu neobjednala ešte nič iné, len tento burger. :D

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi AlexandraV2341.

Zrecenzované: 12. marca 2018

Jedlá sú skvele dochutené a nápadité. Zo stáleho menu pre mňa jednoznačný top quesadila a double sendvič. V tomto bistre by ste sa vedeli objedať od rána do večera :)
Jediná vec, ktorá ma v bistre ruší je príliž hlasná hudba, ale za to skvelé jedlo to stojí.

Poďakujte používateľovi LenkaK507.
Zrecenzované: 13. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pikantná quesadilla s hokkaido tekvicou je úplne fantastická, taktiež burrito s fazuľou. Prostredie aj ceny príjemné.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Zuzana82.
Zrecenzované: 14. augusta 2017

Prekvapili ma ako dobre a chutne Vám pripravia jedlo, no horšie je na tom obsluha. Nebuďte prekvapený, ak si Vás ani po 10 - 20 minútovom čakaní stále nevšimnú, pretože sú nonstop pred bistrom a fajčia. Jedlo síce vedia spraviť fakt skvele, ale ak máte bezlepkovú stravu môžu Vás zaskočiť, že nemajú ako náhradu za to, zemiaky a dajú Vám "navyše šalát" jednu lyžičku.. takže odtiaľ môžte vyjsť ešte stále hladný, pretože Vám dajú fakt drahý predkrm...Po tejto skúsenosti už fakt nie...

Dátum návštevy: júl 2017
5  Poďakujte používateľovi whit3black.
Zrecenzované: 28. januára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: január 2020

Cestovatelia, ktorí si pozreli Balans Bistro, si pozreli aj

Navštívili ste Balans Bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!