Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Najnovšie recenzie. Najnižšie ceny. Dokonalé miesto na nákup pobytov v hoteloch.

“Krásny hotel”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 9 lokalít!
6 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Krásny hotel”
Recenzované: 1. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekný hotel v centre mesta, ideálna poloha na potulky po Starom meste a prechádzky po nábreží Dunaja. Ochotný a príjemný recepčný urobil dobrý dojem hneď pri príchode, priestranný, čistý a naozaj výborne vybavený apartmán v historickej budove, bývalom obytnom dome, chutné raňajky, denná tlač zavesená ráno na dverách potešila. S manželom sa nám pobyt veľmi páčil a hotel určite odporúčame...

Ubytoval(a) sa v septembri 2016, cestoval(a) ako pár
Poďakujte používateľovi Jankama.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia TulipHouseManagment, Manažér v zariadení Tulip House Boutique Hotel., 9. novembra 2016
Ďakujeme, že ste si našli čas na pár milých viet o Vašom pobyte v Tulip House Boutique Hoteli*****. Sme radi, že ste si čas strávený v našom hoteli užili a sme vďačný za Vaše odporúčania. Dúfame, že sa k nám radi vrátite pri ďalšej návšteve Bratislavy.

Tulip House team

• Najskôr fínčina
  • Najskôr francúzština
  • Najskôr nemčina
  • Najskôr hebrejčina
  • Najskôr čínština (tradičná)
  • Najskôr taliančina
3 recenzie
3 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
Recenzované: 12. januára 2016

Krásny hotel. príjemná obsluha, dobrá kuchyňa.
Hotel sa nachádza v dobrej lokalite Bratislavy. Pekná rekonštrukcia. Bol som tu síce len ako hosť v reštauracii ale určite by som sa prišiel ubytovať aj na pracovnej ceste.

• Ubytoval(a) sa v decembri 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi 501smarek.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MagdalenaSobolicova, Manažér v zariadení Tulip House Boutique Hotel., 23. januára 2016
Ďakujeme Vám za hodnotenie a za návštevu našej hotelovej reštaurácie. Dúfame, že budeme mať príležitosť privítať Vás aj ako hotelového hosťa niekedy v budúcnosti.

Tulip House tím
Espoo, Fínsko
10 recenzií
9 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 5 bodov za pomoc
Recenzované: 1. júla 2014
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál

Bol som tu s rodinou ubytovaný dve noci. Hotel bol veľmi komfortný a čistý. Personál bol excelentný vrátane izbovej služby. Hotel venuje pozornosť aj najmenším detailom. Priniesli nám napríklad najdôležitejšie noviny bez toho, aby sme o to žiadali.

Užitočné?
Poďakujte používateľovi Heidi V.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Bratislave
Marrol's Boutique Hotel Bratislava
Marrol's Boutique Hotel Bratisla...
Č. 1 z 92 v lokalite Bratislava
Hotel Danubia Gate Bratislava
Č. 2 z 92 v lokalite Bratislava
4.5 z 5 bublín 812 recenzií
Zobraziť ceny
Grand Hotel River Park Bratislav...
Č. 4 z 92 v lokalite Bratislava
4.5 z 5 bublín 678 recenzií
Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava
Radisson Blu Carlton Hotel, Brat...
Č. 14 z 92 v lokalite Bratislava
4.0 z 5 bublín 956 recenzií
Hotel Devin
Č. 10 z 92 v lokalite Bratislava
4.5 z 5 bublín 552 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Tulip House Boutique Hotel? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Tulip House Boutique Hotel

Zariadenie: Tulip House Boutique Hotel
Adresa: Shturova 10, Bratislava 811 02, Slovensko
Telefónne číslo:
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Kuchynský kút Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 3 spomedzi 92 hotelov v lokalite Bratislava
Cenový rozsah (za noc): 114 € – 573 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Tulip House Boutique Hotel 5*
Počet izieb: 28
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Hotels.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Tulip House Boutique Hotel. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?