“Krásny hotel”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 10 lokalít!
Roset Boutique Hotel
Na pozícii č. 4 spomedzi 92 hotelov v Bratislave
Zrecenzované: 1. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekný hotel v centre mesta, ideálna poloha na potulky po Starom meste a prechádzky po nábreží Dunaja. Ochotný a príjemný recepčný urobil dobrý dojem hneď pri príchode, priestranný, čistý a naozaj výborne vybavený apartmán v historickej budove, bývalom obytnom dome, chutné raňajky, denná tlač zavesená ráno na dverách potešila. S manželom sa nám pobyt veľmi páčil a hotel určite odporúčame...

Termín ubytovania: septembri 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Jankama.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia TulipHouseManagment, Manažér v zariadení Roset Boutique Hotel.Zodpovedané: 9. novembra 2016

Ďakujeme, že ste si našli čas na pár milých viet o Vašom pobyte v Tulip House Boutique Hoteli*****. Sme radi, že ste si čas strávený v našom hoteli užili a sme vďačný za Vaše odporúčania. Dúfame, že sa k nám radi vrátite pri ďalšej návšteve Bratislavy.

Tulip House team

Napísať recenziu

Zrecenzované: 12. januára 2016

Krásny hotel. príjemná obsluha, dobrá kuchyňa.
Hotel sa nachádza v dobrej lokalite Bratislavy. Pekná rekonštrukcia. Bol som tu síce len ako hosť v reštauracii ale určite by som sa prišiel ubytovať aj na pracovnej ceste.

• Termín ubytovania: decembri 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi 501smarek.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MagdalenaSobolicova, Manažér v zariadení Roset Boutique Hotel.Zodpovedané: 23. januára 2016

Ďakujeme Vám za hodnotenie a za návštevu našej hotelovej reštaurácie. Dúfame, že budeme mať príležitosť privítať Vás aj ako hotelového hosťa niekedy v budúcnosti.

Tulip House tím

Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014

Bol som tu s rodinou ubytovaný dve noci. Hotel bol veľmi komfortný a čistý. Personál bol excelentný vrátane izbovej služby. Hotel venuje pozornosť aj najmenším detailom. Priniesli nám napríklad najdôležitejšie noviny bez toho, aby sme o to žiadali.

Poďakujte používateľovi Heidi V.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: English, www.tripadvisor.fi. Zobraziť originál
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Gaila33.

• Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi yorkieIsleOfMan.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MagdalenaSobolicova, Manažér recepcie v zariadení Roset Boutique Hotel.Zodpovedané: pred 2 týždňami

Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Bratislave
Marrol's Boutique Hotel Bratislava
Marrol's Boutique Hotel Bratisla...
Č. 1 z 92 v lokalite Bratislava
1 601 recenzií
LOFT Hotel Bratislava
LOFT Hotel Bratislava
Č. 5 z 92 v lokalite Bratislava
1 715 recenzií
Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava
Radisson Blu Carlton Hotel, Brat...
Č. 13 z 92 v lokalite Bratislava
1 022 recenzií
Zobraziť ceny
Grand Hotel River Park Bratislav...
Č. 3 z 92 v lokalite Bratislava
Hotel Devin
Č. 9 z 92 v lokalite Bratislava
612 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Roset Boutique Hotel? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Roset Boutique Hotel

Adresa: Shturova 10, Bratislava 811 02, Slovensko (bývalý názov Tulip House Boutique Hotel)
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Kuchynský kút Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 4 spomedzi 92 hotelov v lokalite Bratislava
Cenový rozsah: 119 € – 634 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Roset Boutique Hotel 5*
Počet izieb: 28
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Hotels.com a Booking.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Roset Boutique Hotel. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?