Bratislava
Super teambuilding!

Organizoval som tu teambuilding a dopadlo to výborne. Aj napriek tomu, že veľa kolegov vôbec nemá... viac informácií

Recenzované: 6. júla 2019
Tomoo46
Bratislava, Slovensko
Zábava pre priateľov či celú rodinu

Vrelo odporúčam návštevu tohto super podniku. Je to vlastne fúzia výborného baru špecializovaného... viac informácií

Recenzované: 11. decembra 2018
PeterK8203

Recenzované: 18. apríla 2018

Ideálne miesto pre zábavu a odreagovanie. Vo VRBA som bola prvý krát spolu so spolužiakmi a náramne sme si to užili. Musím pochváliť aj personál, ktorý bol veľmi milý a ochotne nám poskytol inštruktáž. Prostredníctvom virtuálnej reality sme mali neopakovateľný zážitok, ktorý odporúčam každému. :)

Dátum zážitku: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi Passenger767804.
Recenzované: 17. apríla 2018

VR som skúšala prvýkrát a bola to pecka. Tím bol veľmi ochotný, pekne nám všetko vysvetlili a postarali sa o nás. Určite sa sem vrátim aj nabudúce!

Dátum zážitku: apríl 2018
Poďakujte používateľovi julianabezakova.
Recenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Tento podnik sme si vybrali na základe odporúčaní... skutočne výborná voľba.
Okrem skvelých drinkov (menu je založené na gine s tonikom, ale dá sa objednať aj pivo, domáce limonády...) predstavuje hlavnú atrakciu virtuálna realita. Je to naozaj niečo nevšedné a túto atrakciu si užívajú všetky vekové kategórie. Vrcholí zoskokom s mrakodrapu, avšak asi najväčšia zábava sú rôzne húsenkové dráhy... človeka musia držať.
Obsluha je veľmi príjemná a ochotná, takže tento podnik odporúčam pre úplne každého!!!

Dátum zážitku: február 2018
11  Poďakujte používateľovi mojmirb.
Recenzované: 4. februára 2018

Male potesenie pre dieta. Boli sme ty prvy-krat avsak ani po hodine syn nebol ochotny odovzdat nam okuliare tak ho virtualna realita chytila. Velka zabava a super obsluha.
Velke dakujem a urcite znova prideme.

Dátum zážitku: február 2018
1  Poďakujte používateľovi Mayor_SVK.
Recenzované: 28. januára 2018 cez mobilné zariadenie

VRBA je skvelé miesto so skvelými ľudmi, ktorí vedia ako sa baviť! Ďakujeme tímu za úžasný zážitok a skvelé drinky!

Dátum zážitku: január 2018
1  Poďakujte používateľovi Majuška B.