“Nielen výborná pizza”
Recenzia Pizzeria Carla

Pizzeria Carla
Zrecenzované: 6. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Nielen výborná pizza ale aj lasagne. Čerstvé, výborne pripravené a najmä veľmi chutné. Ako predjedlo prostiutto rruba. Jednoducho špica.

24  Poďakujte používateľovi Radovan_SVK.

Zrecenzované: 23. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi dobra pizza, podprumerny personal. Trva to dlouho, ale vysledek stoji za to. Da se tu dobre parkovat.

Poďakujte používateľovi JenikO2.
Zrecenzované: 13. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pizzeriu navstevujem minimalne uz 10 rokov. Prostredie v pizzerii je pekne. Najoblubenejsie pizze, ktore mam su pizza rusticana a prosuto fungi. Z cestovin su najlepsie cestoviny Rasta pasta. Jedlo je trosku drahsie ale stoji to za to. Pizza je famozna a cestoviny tiez. Casnici su velmi mili. Pokial si pizzu objednam domov, tak vacsinou do pol hodiny ju privezu. Vzdy bola zatial tepla. A ked som si objednala dve tak tretia je za jeden cent. S touto restauraciou som velmi spokojna. Palec hore!!!!

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi milibubu.
Zrecenzované: 7. novembra 2017

Objednali sme si 3 pizze domov - Prosciutto e funghi, Hawai a al Tonno.
Veľmi nás sklamali. Chuťovo bola pizza síce dobrá, ale kraje boli veľmi spálené a suché.
Pizza v krabici nemala stojanček, takže posledná (spodná) pizza v krabici bola prilepená o vrchnák krabice. Krabice boli premočené, pretože šetria na papieri. Lepšie je dávať na dno krabice alobal.
Takže už viac objednávať nebudeme. Sklamali nás.
Kuriér čaká v aute.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Zuzana1111111111.
Zrecenzované: 1. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pre mna jedna z naj donaskovych pizzerii v Bratislave. Dovoz do cca 0,5 do 1,5 hodiny. Maly darček v podobe sladkosti poteší.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi KatkaVal.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Carla, si pozreli aj

Navštívili ste Pizzeria Carla? Podeľte sa o svoje zážitky!