“Najlepšia pizza v meste”
Recenzia Pizzeria Carla

Pizzeria Carla
Zrecenzované: 16. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Roky overená pizzeria. Špičková pizza, výborne pripravená na drevenom uhlí. Veľký výber prísad, chutná, chrumkavá. Za svoju existenciu ani raz nesklamali.

Poďakujte používateľovi Radovan_SVK.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 1. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Úžasná pizza, boli sme spokojní.....Príjemné prostredie, určite sa zastavíme znovu..... Jedlo nám priniesli celkom rýchlo

Poďakujte používateľovi Erik Š.
Zrecenzované: 17. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Carlu navštevujem často a stále sa môžem spoľahnúť na rovnakú kvalitu jedla . Jedlo je chutné, aj pizza aj pasta . Cena je priemerná no oplatí sa :)

Poďakujte používateľovi Lukas S.
Zrecenzované: 18. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Objednávam a chodím sem celkom často. Ako jeden môj známy povedal je to jediná pizzeria v Bratislave ktorá už viac ako 10 rokov robí rovnako dobrú pizzu a nemá potrebu dávať horšie suroviny pripadne málo surovín na pizzu. Aj preto majú vždy plno. Dovoz síce niekedy trochu trvá hlavne keď rozvozca sa prevezie okolo celej Petržalky a až potom asi zistí že ku mne to mal kúsok ale našťastie sa to nestáva príliš často.

1  Poďakujte používateľovi Jookas.
Zrecenzované: 15. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Ako Bratislavčania sem chodíme veľmi často :) Skvelá pizzeria, veľmi dobré a kvalitne spravené jedlo (mimo pizze aj rôzne talianske cestoviny, ktoré sú fakt perfektné). Obsluha je super, celkovo vynikajúca reštaurácia :) Jedinou, pre niekoho celkom značnou nevýhodou je, že sa nedá platiť kartou. Avšak aj napriek tomu určite odporúčam!

1  Poďakujte používateľovi 389j_nm.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Carla, si pozreli aj

Navštívili ste Pizzeria Carla? Podeľte sa o svoje zážitky!