Tripadvisor

“Pizza ma veľmi nepresvedčila”
Recenzia Basilico

Basilico
Zrecenzované: 20. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Pizza ma veľmi nepresvedčila už viackrát, cestoviny ako sa zadarí, mne tu osobne najviac sedí kombinácia s mäsom plus nejaké predjedlo. Dobré prosecco aj víno je tu ok preto vždy sa zastavíme

Dátum návštevy: február 2020
4  Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.

Zrecenzované: 20. februára 2020

áno táto pizza chutí naozaj inak ako bežné "donášky" cesto má inú textúru aj chuť ... samozrejme nehodnotím to ako negatívum. Zvolil som Margherita con bufala - mozerella z byvola, ktorá je výraznejšia, než tá kravská. V sumáre naozaj chutná pizza. Vadil mi ohorený okraj - vraj to tak má byť ale jedlé to nie je... Skúsil som ešte špagety zo slávkami - omáčka veľmi, veľmi chutná ale málo lastúr. Posledne som mal v NR a okrem lastúr namiešali aj krevety...
Pre milovníkov talianskej kuchyne je tento podnik ten PRAVÍ.

Poďakujte používateľovi povopozitiv.
Zrecenzované: 6. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Pizzove cesto a samotná pizza boli chuťovo dobré. Jemne problematicky vnímam jemne obhorené okraje pizze, ale dalo sa to nezjesť. Pizza je veľká, človek sa z nej rozhodne naje. Problém je však vetranie v pizzérii, kde po hodine sedenia som cítila zhorené cesto na oblečení ešte 3 dni. Aj v pizzérii, keď sme sedeli, miestami, bol taký závan zhoreniny, že som sa čudovala že požiarne hlásiče nebzučali. Ďalší problém je veľký hluk, aj keď sme tam boli asi 8 ľudí, hluk bol obrovský, čomu pridávali aj večne trieskajúce dvierka cez ktoré sústavne obsluha chodila za bar, naozaj nepríjemné. Ale obsluha bola výborná, milá a ochotná.

Dátum návštevy: január 2020
2  Poďakujte používateľovi Katarina R.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Gerardo1988, Proprietario v zariadení Basilico.Zodpovedané: 7. februára 2020

Grazie per la recensione

Zrecenzované: 31. januára 2020 cez mobilné zariadenie

Nechápeme pozitívne recenzie. Nedopečená pizza, zhorené okraje, vnútri surové cesto, žiadna chuť. Od kvalitnej pizze na míle ďaleko

Dátum návštevy: február 2020
1  Poďakujte používateľovi MARTINB8481.

Grazie per la recensione, forse non ha letto davanti bene sull’insegna sopra la porta, c’ Scritto PIZZERIA NAPOLETANA....
Buona serata

Zrecenzované: 28. januára 2020

To vazne nikomu nevadia tie zhorene okraje a spodky?
Cisty karcinogen ta pizza...dvakrat sme si objednali, bohuzial az doma sme otvorili krabicu.. nikdy viac

Dátum návštevy: december 2019
Poďakujte používateľovi Alexmiabony.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Basilico, si pozreli aj

Navštívili ste Basilico? Podeľte sa o svoje zážitky!