“Najlepsia pizza v meste”
Recenzia Basilico

Basilico

Jedna z mojim oblubenych restauracii. Pracuju tam velmi mili a ochotni ludia a jedlo neskutocne. A co sa rozhodne oplati vyskusat je pizza. Jednoznacne najlepsia pizza v meste

Poďakujte používateľovi BoBaB62.

Zrecenzované: 3. augusta 2019

Super,
rezervácia prebehla v poriadku, dokonca nemali problém so skorším príchodom.
Výber tutový a prevedenie 100% chuťové poháriky boli potešené a obsluha milá a príjemná, ďakujeme za kulinársky zážitok -

Poďakujte používateľovi StanislavJ48.
Zrecenzované: 19. marca 2019

Len vidím tento profil a hneď sa mi v mysli vybaví chuť tej neskutočne fantastickej pizze. Výborné jedlo, najlepšia pizza a čapovaný Erb je úžasná kombinácia. Odporúčam každému, komu chutí talianska kuchyňa.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi verca357.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Gerardocardillo, Proprietario v zariadení Basilico.Zodpovedané: 20. marca 2019

Grazie per questa bella recensione ❤️☘️

Zrecenzované: 16. januára 2019

Na odporúčanie syna sme sa tu boli najesť celá rodina. Bol to úžasný zážitok! Pravé Taliansko! Neskutočne chutné jedlo, krásny čistý interiér. Prvýkrát v živote som sama zjedla celú pizzu!! Veľmi odporúčam.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi LienkaAM.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Gerardocardillo, Proprietario v zariadení Basilico.Zodpovedané: 24. februára 2019

Grazie per la recensione, le auguriamo una buona giornata ☘️❤️

Zrecenzované: 9. januára 2019

Pravá neapolská pizza v BA :). Krásne nadýchané cesto, čerstvé ingrediencie a neskutočná chuť. My určite odporúčame salámovú pikantnú a pizzu s bazalkovým pestom, ktorá bola famózna. Čo nás veľmi potešilo - čapujú Erb :) Vytkli by sme akurát príliš hlasné rádio a tiež by neboli na škodu nejaké zmeny interiéru.

Dátum návštevy: december 2018
1  Poďakujte používateľovi JankaG51.

Grazie per la recensione, stiamo cercando di risolvere tutti i dettagli all’interno del locale.
A presto buona giornata ☘️

Cestovatelia, ktorí si pozreli Basilico, si pozreli aj

Navštívili ste Basilico? Podeľte sa o svoje zážitky!