“Bezkonkurenčne najlepšia pizza na Slovensku!”
Recenzia Basilico

Basilico
Zrecenzované: 9. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Precestovala som už veľkú časť Talianska a zatial som nikde nenašla lepšiu pizzu! Táto reštaurácia je 100% talianska od surovín na prípravu jedla cez pivo či zamestnancov a majitelov. Talianská kavička s domácim tiramisu sú moji favoriti.
Na fotke vynikajúca Pizza Margherita con Bufala.

Ceny sú prijatelné.
Odporúčam všetkým milovníkom talianskej kuchyne!
P.S. je dobré rezervovať deň dopredu, lebo majú nonstop plno

Poďakujte používateľovi Kristína K.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 21. mája 2017

Jediná pravá neapolská pizza v Bratislave. Najlepšia akú som kedy jedla! Okrem pizze zaujímavý výber jedál a dezertov, skvelá talianska kuchyňa, komorné prostredie s príjemným personálom, ktoré na vás prenesie skutočnú taliansku atmosféru. Vždy čerstvé a chutné suroviny dovezené priamo z Talianska. Ak chcete zažiť nové prostredie, ktoré sa vo všetkom odlišuje od tých ostatných, odporúčam vám zájsť do reštaurácie Basilicò! Treba si však vopred rezervovať stôl, pretože je väčšinou plne obsadená.

1  Poďakujte používateľovi Zuzana717.
Zrecenzované: 27. januára 2017

Musim sa priznat, este som nemal sancu ist do pizzerii fyzicky, ale manzelka mi zvykne nosit margheritu a je to nieco neskutocne. Najlepsia prava talianska pizza (nie tie s cesnakovymi okrajmi) v BA. Jemne sladka, pritom slana, cesto uplne vlacne nakysnute, syr mozarella tahavy, pomodoro paradajkove, jemne do sladka. Proste, uplne vyborna :) Odporucam tuto pizzu, najviac v BA.

Poďakujte používateľovi Zoltán M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Walter R, Direttore v zariadení Basilico.Zodpovedané: 30. januára 2017

Dakujeme! I hope to see you again at our restaurant.

Zrecenzované: 19. januára 2017

Príjemné komorné prostredie, výborná pizza, ale aj ostatné jedlá talianskej kuchyne, ktoré sme mali možnosť ochutnať, suroviny dovezené z Talianska a taliansky kuchár a aj majiteľ boli prítomní. Do tejto reštaurácie chodí jesť talianska komunita žijúca v Bratislave. Odporúčam.

Poďakujte používateľovi Katarina K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Walter R, Direttore v zariadení Basilico.Zodpovedané: 21. januára 2017

I'm always glad when our customers are satisfated! We try to improve our self everyday to offer the best.
We hope to see you soon again here!
Kind regards
Walter

Zrecenzované: 16. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Jediná pravá neapolská pizza v BA! Takto ma chutiť ;-) výborná obsluha, atmosféra a v neposlednom rade, aj hudba :-) Tlieskam!

1  Poďakujte používateľovi Viera O.

Thank you very much.
We try to improve our self day by day.
See you soon
Cheers
Walter

Cestovatelia, ktorí si pozreli Basilico, si pozreli aj

Navštívili ste Basilico? Podeľte sa o svoje zážitky!