“"Obrie" burgre s hranolčekmi”

Daniels Pub & Restaurant
Zrecenzované: 5. marca 2018

Posedenie s kamarátkami pri týchto bohato plnených burgroch bolo veľmi príjemné. Daniell s pub sa nachádza v Dúbravke uprostred sídliska v blízkosti gymnázia. Bolo tam útulne, podľa návštevnosti je dosť obľúbený a burgre chutili vynikajúco. Oplatí sa navštíviť

Poďakujte používateľovi katrinsamkova.

Zrecenzované: 19. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Výborne jedlo. Daniels doska naozaj potešila. Jedno z najchutnejsich kolien aké som kedy jedol. Maximálne odporúčam.
Ďakujeme!!

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi tomasw66.
Zrecenzované: 9. októbra 2017

Celková spokojnosť s pečenou kačkou, vyborná obsluha, čisté prostredie, boli sme spokojní so všetkým.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Marek07.
Zrecenzované: 29. septembra 2017

výborná kačica, pekné prostredie, milá a dostatočne rýchla obsluha, jednoduché parkovanie, príjemne zašité na sídlisku

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi barbora213.
Zrecenzované: 16. augusta 2017

Na Zlavomate som si zakupil voucher na Burger. Podla nazvu som nemal ani tusenia do akej restauracie idem. Kedze som v nej davno nebol nepostrehol som, ze sa zmenila na Daniel´s PUB. Personal restauracie je velmi prijemny a vsimavy. Kvalita a chuť podávaného jedla je veľmi dobrá. Určite navštívim túto reštauráciu znova.

Dátum návštevy: december 2016
Poďakujte používateľovi Kamil B.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Daniels Pub & Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Daniels Pub & Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!