“Ó áno”
Recenzia Bistro Baroza

Bistro Baroza
Zrecenzované: 19. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Langoš tu chutí inak, ako všetky predtým, kombinácia wasabi, cvikly a chrenu je geniálna a tie čerstvé huby s vajíčkom. ❤️ Konečne reštaurácia na najvyššej úrovni, kde si vyberie aj vegetarián. Len tak ďalej...

Poďakujte používateľovi JanPapac.

Zrecenzované: 3. januára 2018

Ponúkajú klasické jedlá v inej, modernej, úprave.Mali sme Pho-lievočku, bola to výborná pho bo polievka. Ako hlavné jedlo sme mali vynikajúci sous-vide bravčový bôčik, ktorý bol naozaj skvelý. Interiér je pekný, personál milý. Návštevu vysoko odporúčam

Poďakujte používateľovi Zuzana161.
Zrecenzované: 17. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Výborná reštaurácia, ktorá sa radi medzi TOP môjho rebríčka. Inovatívnosť tu berú naozaj vážne a sezónne suroviny Vám naservírujú v podobe čo ste určite ešte nejedli. Tlieskam šéfkuchárovi, ktorý mi dovolil nazriet priamo do kuchyne. Ak chcete niekoho ohromiť toto je to správne miesto kam ho vziat. Držím palce nech sa darí celému skvelému tímu tohto Bistra Baroza. Good Job

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Zdenka6.
Zrecenzované: 15. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Asi jedno z naj miest v Ba koncept Bistro restaurant moderna kuchyna klasicke jedla v progresivnych upravach skvely kuchar Peto Slacka a jeho tim.
Toto treba skusit

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Perisound.
Zrecenzované: 18. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Odporúčam náštevu z jednoduchého dôvodu: nikdy neviete čo vám príde na stôl,,,totiž pod klasickým názvom ako napriklad španielsky vtáčik sa skrýva úžasná porcia niečoho čo síce vychádza z klasického receptu ale je to podané na exkuzívny spôsob s kvalitnými surovinami a tak, ako by ste to určite nečakali,,,samozrejme v pozitívnom zmysle! Držím palce p.šéfkuchár

Dátum návštevy: február 2017
1  Poďakujte používateľovi Guide693106.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro Baroza, si pozreli aj

Navštívili ste Bistro Baroza? Podeľte sa o svoje zážitky!