“Skvelé all you can eat”

Dynasty Asian Restaurant
Zrecenzované: 24. marca 2018

boli sme v tejto reštaurácii prvýkrát a výborne sme sa najedli :) zvolili sme all you can eat a bolo to fakt super, jedlá boli pravidelné doplňané, obsluha veľmi príjemná, nerušivá.....veľmi nám chutilo, vyzeralo to tam krásne a veľmi radi sa ešte vrátime. liči limonáda bola skvelá :) a ceny tiež fajn :)

Poďakujte používateľovi Pau L.

Zrecenzované: 18. novembra 2017

Výborná ázijská reštaurácia - čínska, thajská, japonská. Vhodný výber jedál podľa pripraveného menu, alebo bufetový spôsob “All you can eat”. Porcie (menu) sú obrovské. Jedlo je veľmi chutne a vkusne pripravené. Reštaurácia je moderná, v ázijskom štýle. Personál je milý a profesionálny.

Dátum návštevy: november 2017
26  Poďakujte používateľovi Radovan_SVK.
Zrecenzované: 11. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Veľmi dobrá reštaurácia, vrelo odporúčam zájsť na sushi. Bolo chutné a hlavne z čerstvých surovín a v príjemných priestoroch s hudbou. Obsluha bola veľmi mila a ochotná a bolo vidieť že im záleží či sa nám páči . Oplatí sa určite vyskúšať

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi MartinSvK1988.
Zrecenzované: 14. júna 2017

Navštívil som reštauráciu pretože v jej okolí je to jediná ALL YOU CAN EAT reštaurácia ( okolie Panoramacity ). Interiér uhladený, čistý, miesta na sedenie je dosť. Ostrokyslá polievka bola veľmi dobrá, hodne vajca veľmi oceňujem, preferujem totiž hustú polievku. Rezance neboli plné kapusty, čo si u mňa zaslúži veľké plus :). Výber jedál bol široký, veľa dezertov, sushy , ovocia , nič nechýbalo. Za tú cenu to stojí za to vyskúšať !. Personál bol veľmi rýchli, všetko odnášali zo stolov hneď ako som dojedol, vedia sa o zákazníka postarať. Ešte raz, odporúčam reštauráciu každému kto má rád čínu !

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi Jakub L.
Zrecenzované: 5. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: máj 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Dynasty Asian Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Dynasty Asian Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!