“Bezkonkurenčné domáce zákusky aké nenájdete nikde inde v Bratislave a každý deň čerstvé”
Recenzia Pasteleria

Pasteleria
Na pozícii č. 1 spomedzi 10 Pekárne v Bratislave
Zrecenzované: 14. septembra 2018

Odporúčam vyskúšať francúzsky krémeš. Jeho porcia je obedových rozmerov, takže aj hladný si príde na svoje. Konečne som našiel nejaké miesto, kde dostanete kúpiť poctivý domáci krémeš, na aký ste boli zvyknutí od mamy, a to nehovorím o ostatných zákuskoch.
Taktiež som bol milo prekvapený rozmanitosťou miešaných alko-drinkov a to vám poviem, že s alkoholom nešetria, narozdiel od iných podnikov fakt super

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Voyage815583.

Zrecenzované: 9. mája 2018

Fakt brutálne zákusky, zalizoval som sa až za guľami. A tá kávička? Cesta domov mi trvala polovicu času. Personál úplne milý, až by som ich pozval aj na svoju oslavu.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi JuroN3.
Zrecenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Domace a chutne zakusky,moj favorit je kremes. Kava taktiez velmi dobra. Urcite b centre mesta jedno z naj miest,kde si dat dobry zakusok.

Poďakujte používateľovi tomryb111.
Zrecenzované: 17. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Po dlhej dobe sme našli v Bratislave miesto, kde ponúkajú uzasne domáce koláče. Staré dobre laskonky, orechové kosicky alebo krémeše. Odporúčam každému kto ma cestu okolo.

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi emilh379.
Zrecenzované: 16. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa tu len náhodou, avšak zostali sme prijemne prekvapený. Nie je tu čo vytknúť, skvelá káva, chutné torty a príjemný personál. Určite prídeme opäť!

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi JanoM66.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pasteleria, si pozreli aj

Navštívili ste Pasteleria? Podeľte sa o svoje zážitky!