“Super zakusky a kava”
Recenzia Pasteleria

Pasteleria
Na pozícii č. 1 spomedzi 11 Pekárne v Bratislave
Zrecenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Domace a chutne zakusky,moj favorit je kremes. Kava taktiez velmi dobra. Urcite b centre mesta jedno z naj miest,kde si dat dobry zakusok.

Poďakujte používateľovi tomryb111.

Zrecenzované: 17. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Po dlhej dobe sme našli v Bratislave miesto, kde ponúkajú uzasne domáce koláče. Staré dobre laskonky, orechové kosicky alebo krémeše. Odporúčam každému kto ma cestu okolo.

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi emilh379.
Zrecenzované: 16. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa tu len náhodou, avšak zostali sme prijemne prekvapený. Nie je tu čo vytknúť, skvelá káva, chutné torty a príjemný personál. Určite prídeme opäť!

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi JanoM66.
Zrecenzované: 15. apríla 2017

Koláčiky od maminky!!!! Cakes baked by mother! Mňam mňam. Kávičku tiež odporúčame! / coffee is also great!

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi FrequentFlier705502.
Zrecenzované: 26. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: august 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pasteleria, si pozreli aj

Navštívili ste Pasteleria? Podeľte sa o svoje zážitky!