“Super zakusky a kava”
Recenzia Pasteleria

Pasteleria
Na pozícii č. 1 spomedzi 11 Pekárne v Bratislave
Zrecenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Domace a chutne zakusky,moj favorit je kremes. Kava taktiez velmi dobra. Urcite b centre mesta jedno z naj miest,kde si dat dobry zakusok.

Poďakujte používateľovi Tom T.

Zrecenzované: 17. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Po dlhej dobe sme našli v Bratislave miesto, kde ponúkajú uzasne domáce koláče. Staré dobre laskonky, orechové kosicky alebo krémeše. Odporúčam každému kto ma cestu okolo.

1  Poďakujte používateľovi Emil H.
Zrecenzované: 16. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa tu len náhodou, avšak zostali sme prijemne prekvapený. Nie je tu čo vytknúť, skvelá káva, chutné torty a príjemný personál. Určite prídeme opäť!

1  Poďakujte používateľovi JanoM66.
Zrecenzované: 15. apríla 2017

Koláčiky od maminky!!!! Cakes baked by mother! Mňam mňam. Kávičku tiež odporúčame! / coffee is also great!

Poďakujte používateľovi FrequentFlier705502.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pasteleria, si pozreli aj

Navštívili ste Pasteleria? Podeľte sa o svoje zážitky!