Zrecenzované: 7. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Krasny hotel ktory ma ocaril a zasluzi si svoje 4*. Izby krasne, kupelna priestranna s pohodlnou vanou. Restauracia na 6 poschodi s vyhladom na BA je krasna aj wellness. Milujem ranajky a v tomto hoteli som si prisla na svoje, uzasny vyber.Personal mily a velmi ochotny. Hotel som navstivila pracovne ale urcite sa tu vratim aj sukromne. Odporucam vsetkym

Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi keppa7.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia FalkensteinerCare, Manager v zariadení Falkensteiner Hotel Bratislava.Zodpovedané: 28. septembra 2017

Dobrý deň keppa7,
ďakujeme za tieto slová chvály, najviac nás teší keď sú naši hostia spokojní. Tešíme sa, že ste mali takí príjemný pobyt a radi Vás uvítame opäť.
Miroslava Pavlovičová, Resident Manager

Zrecenzované: 18. januára 2017

Príjemná obsluha na recepcii. Welcome drink. Izba moderná. Oceňujem vaňu namiesto sprchovacieho kúta. Wellness OK, ale chýba vírivka.
Raňajky absolútne skvelé. Bohatý výber. špičková čerstvá šťava z pomarančov.
Vrátim sa.

Tip na izbu: Izba orientovaná do dvora hotela
  • Termín ubytovania: január 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi Peter L.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia FalkensteinerCare, Manager v zariadení Falkensteiner Hotel Bratislava.Zodpovedané: 29. januára 2017

Teší nás, že ste mali z hotela dobrý dojem. Ďakujeme za vaše hodnotenie a budeme sa tešiť na budúce.
So srdečným pozdravom z Bratislavy, Miroslava Pavlovičová, Resident Manager

Zrecenzované: 28. augusta 2016

V tomto hoteli sme boli ubytovani kvoli svadbe kamaratov. Myslim, ze neboli uplne zvladnute rezervacie, aj my sme mali izbu pripravenu len pre jednu osobu, rezervacia bola pre dve. Hotel uz davno stratil lesk 4-hviezdy, na chodbach su flakate koberce, steny tiez nie su uplne v dobrej kondicii, v kupelni povrchove cisto, ale okolo baterii vodny kamen a v rohoch vyklenkov nie uplne cisto. Vana s nedostatocnym odtokom, pri sprchovani clovek stal po clenky vo vode...Co by som ale chcela vyzdvihnut je velmi ochotny a mily personal. Vyborne a pestre ranajky, ktore odpovedali 4-hviezdickovemu hotelu s celym servisom, ktory k tomu patri.

• Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Leada9.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia FalkensteinerCare, Manager v zariadení Falkensteiner Hotel Bratislava.Zodpovedané: 26. septembra 2016

Dobry den pani Leada9,

dakujeme pekne za vasu spatnu vazbu. Ano, mate pravdu, ze hotel uz nie je najnovsi, snazime sa udrzat vysoky standard sluzieb prave prijemnym personalom a cistotou. Urcite budeme v najblizsom obdobi pracovat aj na vylepseni priestorov.
Len by som doplnila, ze postele su standardne nastrete pre 1 osobu, ale druhy paplon je pripraveny pre hosti v skrini, k okamzitemu pouzitiu.
Dakujeme velmi pekne za vase hodnotenie a radi vas privitame aj pri inej prilezitosti.
S pozdravom,
Miroslava Pavlovicova
Resident Manager

Zrecenzované: 24. februára 2016

Jedinecna, skvela praca recepcnych. Chyzne, ktore vas pozdravia. Famozne ranajky hodne five stars hotela.S vynimkou obsluhy, ktora vsak toho mala vela- neusadili, nepozdravili nas a ani sa dalej nezaujimali. Krasna senior suita, cista, vzdusna a priestranna, s vyhladom, terasou a funkcnym kavovarom. Nefunkcny safe. Krásna terasa a pohodlny salonik, hoc v sobotu vecer bez avizovaného obcerstvenia/ boli tam len pochutiny, zemiacky, a alkohol... kopec pouzitych riadov a len Fanta a Sprite/. Mozno, ze cez vikend to tak je a aj preto je ubytovanie vyrazne lacnejsie. Hotel vsak určite odporúčam.

1  Poďakujte používateľovi Martin Marťas P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia FalkensteinerCare, Manager v zariadení Falkensteiner Hotel Bratislava.Zodpovedané: 29. februára 2016

Vážený Martin,
Najprv sa Vám chcem poďakovať za Váš čas, že ste sa podelili o Vaše skúsenosti s pobytom u nás.
Želám si, aby Váš zážitok prevýšil Vaše očakávania. Vaša spätná väzba bola pre nás nesmierne dôležitá. Som rád, že sa Vám páčil Váš pobyt u nás.
Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.
So srdečným pozdravom, Gernot Riha, Generálny riaditeľ

Zrecenzované: 15. novembra 2015

Spoľahlivý hotel v centre mesta s výbornou dostupnosťou, pohodlím a cenou. Parkovanie v hoteli. Kávovar v izbe. Možnosť stravovania po celý deň vo výbornej reštaurácii. Príjemný bar fungujúci aj v noci.

• Termín ubytovania: november 2015, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi olga1082015.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia FalkensteinerCare, General Manager v zariadení Falkensteiner Hotel Bratislava.Zodpovedané: 18. novembra 2015

Vážený olga1082015,

ďakujeme veľmi pekne za Vašu veľmi pozitívnu spätnú väzbu. Veľmi ste nás potešili a taktiež sme radi, že ste boli spokojní s našimi reštaurácii.
Ďakujeme, že ste s nami – tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu – ste srdečne vítaní!

So srdečným pozdravom,

Gernot Riha