Bratislava

Recenzované: 9. októbra 2017
katrinsamkova
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 13. augusta 2019

Skvelé miesto na zábavu, pre deti aj dospelých, team buildingy čokoľvek chcete, úžasne zábavné miesto.

Dátum zážitku: jún 2019
Poďakujte používateľovi anezkagubikova.
Recenzované: 29. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Jump arenu sme navstivili na rodinnej navsteve v BA. S parkovanim nie je problem. Pri vstupe sme boli prekvapeni, cakali sme trochu vacsi priestor (trampoliny) Ale nakoniec sme zistili ze to uplne staci. Deti sa vyblaznili dosyta. Pri vstupe dostanete mini skolenie co sa moze a co nie. A vyzaduju sa protismykove ponozky, pokial ich nemate daju sa kupit priamo tam (2.90€) Personal fajn. Pokial nechcete skakat s detmi mozete ich sledovat zvrchu restauracie pri kavicke.

Dátum zážitku: apríl 2019
Poďakujte používateľovi JurajV77.
Recenzované: 12. januára 2019

Parádna zábava pre všetkých. Niekoľko krát som tam bol so synom a pozoroval som ho len zhora. Tentokrát som šiel s ním skákať. Vstupy sú minimálne na 1 hodinu, vydržali sme 45 minút :-) , je to pekná "makačka". Stojí to za vyskúšanie, nie je to také jednoduché, ako to vyzerá... rozhodne odporúčam aspoň suché tričko na prezlečenie.

Dátum zážitku: január 2019
Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Recenzované: 6. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Na vybitie energie a zábavu pre malé deti je to ako stvorené. Parkovisko pred areálom je veľké. Decká sa vybláznili až až a tešia sa na budúcu návštevu. Obsluha v bare bola tiež na úrovni, ako aj čistota v celom objekte. Takže 1*...

Dátum zážitku: október 2018
1  Poďakujte používateľovi karolv498.
Recenzované: 9. októbra 2017

Do Jump arény nás zavolali známi, prístup autom je smerom na letisko odbočka vľavo za Ikeou . Parkovanie je prispôsobené na väčší počet áut, avšak neupravené, len navezený štrk miestami s nerovnosťami. Samotná Jump aréna je na 2.poschodí budovy prístupná aj výťahom. Boli sme tam v nedeľu poobede a na môj vkus tam bolo príliš veľa detí, dokonca aj účastníkov osláv. Vstup do priestorov je v ponožkách alebo návlekoch. Vstupné za 1 hodinu/1 dieťa je 9,9 €.Na skákanie je potrebné ešte zakúpiť si ponožky za 2,90 € s prísavkami. Rodičia môžu sledovať deti zhora, pri stoloch nie je obsluha - dá sa tam zakúpiť okrem nápojov pizza, zákusky, hranolky...Vyskúšali sme mandľový jumper - je výborný. Aréna je určená nielen pre deti ale aj pre dospelých. Deti do 7 rokov musia byť dole v sprievode rodičia. Pri skákaní je zabezpečený dozor. Deti môžu skákať na trampolínach, do aerbagu, do molitanových kociek a skúšať prejsť po lane (nikto to nezvládol celé prejsť kým som tam bola). Treba myslieť na to, že sa deti spotia - preto najlepšie tričko s krátkymi rukávmi a voľné oblečenie - a niečo na záver na prezlečenie. Na poschodí pri občerstvení je aj platený detský kútik pre menšie deti. Zaplatili sme ešte aj druhú hodinu - ale to bolo už aj zbytočné - deti boli unavené a viac sedeli ako skákali.

Dátum zážitku: október 2017
5  Poďakujte používateľovi katrinsamkova.