Bratislava
Jumping

Super hodinové skákanie, spotení kvalitne 😀na prvý krát určite stačí 1 hod.😀 Menej plastových... viac informácií

Recenzované: 18. septembra 2019
katarinna4
Sered', Slovensko
Zazitok

Jump arenu sme navstivili na rodinnej navsteve v BA. S parkovanim nie je problem. Pri vstupe sme... viac informácií

Recenzované: 29. apríla 2019
JurajV77

Recenzované: 6. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Na vybitie energie a zábavu pre malé deti je to ako stvorené. Parkovisko pred areálom je veľké. Decká sa vybláznili až až a tešia sa na budúcu návštevu. Obsluha v bare bola tiež na úrovni, ako aj čistota v celom objekte. Takže 1*...

Dátum zážitku: október 2018
1  Poďakujte používateľovi karolv498.
Recenzované: 9. októbra 2017

Do Jump arény nás zavolali známi, prístup autom je smerom na letisko odbočka vľavo za Ikeou . Parkovanie je prispôsobené na väčší počet áut, avšak neupravené, len navezený štrk miestami s nerovnosťami. Samotná Jump aréna je na 2.poschodí budovy prístupná aj výťahom. Boli sme tam v nedeľu poobede a na môj vkus tam bolo príliš veľa detí, dokonca aj účastníkov osláv. Vstup do priestorov je v ponožkách alebo návlekoch. Vstupné za 1 hodinu/1 dieťa je 9,9 €.Na skákanie je potrebné ešte zakúpiť si ponožky za 2,90 € s prísavkami. Rodičia môžu sledovať deti zhora, pri stoloch nie je obsluha - dá sa tam zakúpiť okrem nápojov pizza, zákusky, hranolky...Vyskúšali sme mandľový jumper - je výborný. Aréna je určená nielen pre deti ale aj pre dospelých. Deti do 7 rokov musia byť dole v sprievode rodičia. Pri skákaní je zabezpečený dozor. Deti môžu skákať na trampolínach, do aerbagu, do molitanových kociek a skúšať prejsť po lane (nikto to nezvládol celé prejsť kým som tam bola). Treba myslieť na to, že sa deti spotia - preto najlepšie tričko s krátkymi rukávmi a voľné oblečenie - a niečo na záver na prezlečenie. Na poschodí pri občerstvení je aj platený detský kútik pre menšie deti. Zaplatili sme ešte aj druhú hodinu - ale to bolo už aj zbytočné - deti boli unavené a viac sedeli ako skákali.

Dátum zážitku: október 2017
5  Poďakujte používateľovi katrinsamkova.
Recenzované: 7. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: máj 2019