“Ako v múzeu”

Konditorei Kormuth
Zrecenzované: 5. augusta 2017

Do cukrárne som sa dostala na druhý pokus. Hneď po sprístupnení bola vonku rada záujemcov, pretože dnu púšťajú až na zavolanie. Tak som prišla po mesiaci a cukráreň bola ľudoprázdna. Ak nepočítam cudzincov pri jednom stole s ktorými anglicky komunikovala čašník. Maľby a interiér je celkom zaujímavý , dala som si zákusok ktorý bol dosť drahý - viac ako 5 €. Chutil, ale celkovo mám dojem že cukráreň má skôr záujem o cudzincov s dobre otvorenou peňaženkou, ja si viem vybrať iné, ktoré nie sú tak drahé.

Poďakujte používateľovi katrinsamkova.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 21. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Uzasne miesto, kde si vychutnate vynikajuce kolaciky a vybornu kavicku. Nadherna atmosfera a miesto.

Poďakujte používateľovi Martina Š.
Zrecenzované: 8. februára 2017

Priestory cukrárne sú naozaj unikátne, človek akoby sa zrazu ocitol v inom storočí. Nástenné maľby, zrkadlá, servis z pravého porcelánu - áno, je to niečo naozaj netradičné a zaujímavé. Tam ale naše nadšenie viac-menej skončilo. Najprv je potrebné počkať, kým vás usadia - toto mi prišlo trochu zvláštne, ale ok, beriem a niekde to aj chápem (ako som počula, predtým dnu chodilo veľa turistov, ktorí si len chceli pofotiť interiér, takže takýmto spôsobom im v tom bolo zabránené). Sedenie na drevených laviciach nie je zrovna najpohodlnejšie, ale keďže je to súčasť "múzejného" interiéru, aj to beriem. Ceny boli zrejme prispôsobené lokalite a celkovému štýlu cukrárne (čaj takmer 4 Eur, zákusky okolo 5-6 Eur), avšak myslím si, že cena až tak nezodpovedá kvalite. Zákusky, ktoré sme si dali, nás veľmi neohúrili, boli skôr suchšie a trochu bez chuti. Takže sumár, ak si chcete posedieť v netradičnom prostredí a ste ochotní si za to priplatiť, tak je to fajn miesto. Na obyčajné posedenie s kamarátkami pri šálke kávy a zákusku by som ale nabudúce zvolila iné miesto.

1  Poďakujte používateľovi Lucia M.
Zrecenzované: 26. novembra 2016

Renesancna vyzdoba, nastenne malby, dobove stolovanie z 19. storocia a tradicna receptura uzasnych domacich kolacov ma absolutne ohromili! Clovek akoby presiel hviezdnou branou a ocitol sa v dobe, ked svet este nebol taky rychly...

1  Poďakujte používateľovi Ján E.
Zrecenzované: 24. novembra 2016

jedinecny projekt,ktory som nikde v europe nevidela...historicke artefakty,nadherne malby,velky priestor, detsky kutik,chutne zakusky, domace limonady, sofistikovana obsluha..absolutne perfektne...

2  Poďakujte používateľovi petkapavlikova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Konditorei Kormuth, si pozreli aj

Navštívili ste Konditorei Kormuth? Podeľte sa o svoje zážitky!