“Rodinný obed”

Kontajner Riviera
Zrecenzované: 29. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Milá obsluha, zaujimavý lístok, raňajkove menu. Myslím, že vydarená reštaurácia. Pre nás zbytočne veľké porcie. :-) výborné rozlievané červené víno

Poďakujte používateľovi RichardT4422.

Zrecenzované: 18. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Nie len kaviareň, ale aj chutné jedlo z čerstvých surovín. Ochutnali sme už polivcu jedálneho lístka a vždy to bolo super. Doobeda kaše, na obed menu a večer šaláty. A výborný rum, špeci kola, pivá i limonády. Chodíme sem s priateľmi a vždy je fajn. V lete super sedenie pod morušou, vďaka že ju nechali nad celou terasou. Výhľad na cestu je spestrením ako aj fotografie na poschodí.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi ivet95.
Zrecenzované: 18. decembra 2017

1.x som si sla z prace po zabaleny obed z kontajner riviera,velmi som sa tesila,kedze verim v pozitivne konce...bol vyprazany encian,stuchane zemiaky a dve omacky,domaca tatarska a brusnicova.Bolo okolo 11.tej a uz mi zabudli obe omacky pribalit.co budu robit neskor?Bacha kontrolujte aj zabaleny obed otvorenim igelitovej tasky,ja som tak neurobila....Horvatova

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi righby1959.
Zrecenzované: 24. augusta 2017

Studené jedlo a vysoké ceny kazia tomuto podniku meno. Naša návšteva zahŕňala palacinky a fritz kolu. Jediným plusom bola obsluha ktorá nebola otravná ale slušná. Neodporúčame.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi mil1200.
Zrecenzované: 20. apríla 2017

Cez obed sme si vybehli na menučko. Grilované kuracie stehno s opekanými zemiakmi a fazuľové polievka. Obsluha milá a rýchla. Jedlo výborné! Majú tu aj výborné koláčiky a skvelú kávu. Kto by si chcel dať aperitív alebo digestív alebo pohár vínka či pivko, všetko je možné :)

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi JaS573.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kontajner Riviera, si pozreli aj

Navštívili ste Kontajner Riviera? Podeľte sa o svoje zážitky!