“Divný Janko”

Divny Janko
Možnosti stravovania: Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 28. mája 2018 cez mobilné zariadenie

V reštaurácii za relatívne malé peniaze dostanete veľké množstvo jedla. Chuťovo je dobré, ale už dvakrát sa mi stalo, že mi nebolo dobre od žalúdka po návšteve tejto reštaurácie. Nemuselo to byť ich jedlom, ale niečo na tom asi bude. Obsluha je priemerná, skôr slabšia, pôsobí autoritatívne a prospelo by, keby sa viac usmiavala.

3  Poďakujte používateľovi didka_2017.

Zrecenzované: 12. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Nestoji to za tu cestu. Hodinu sme cakali na hlavne jedlo po polievke. Priloha “Opekane zemiaky” znamena ze dostanete zemiaky vytiahnute z mrazaku a hodene do fritaku. Kuchary a casnici chodia okolo vas fajcit na terasu.

Dátum návštevy: máj 2018
2  Poďakujte používateľovi 967ibap.
Zrecenzované: 19. apríla 2018

Ako znechutiť a odradiť? V tejto reštaurácii ukazujú, ako zahodiť roky udržiavanú reputáciu. V nedávnych dňoch prišiel nový jedálny lístok a v ňom celkom zásadné zdraženie, ktoré si človek na prvý pohľad nevšimne. Jedlá predsa stoja (vo väčšine prípadov) rovnako ako v tom starom jedálnom lístku. Zmizlo akurát info, že prílohy sú v cene, a tak, ako návrat do praveku, za prílohu účtujú extra a to, čo tu 20 rokov platilo a ľudia vedeli, že to tak je, zrazu nenápadne neplatí a dozvedia sa to z účtenky pri celkom skokovom náraste ceny. Účtovať prílohu extra je návrat do praveku a v ich prípade hazard s reputáciou. Navyše pri aktuálnej cene jedál s prílohou (kto by jedol napríklad rezeň bez...), už pomer cena/výkon jednoznačne hovorí v neprospech návštevy podniku.

Dátum návštevy: apríl 2018
8  Poďakujte používateľovi Bohus M.
Zrecenzované: 7. apríla 2018

Kedysi jedna z top reastauracii pomer cena kvalita. Za super cenu chutne jedlo a velka porcia, dnes je vsak opak pravdou. Som dlhorocnym zakaznikom a priaznivcom tohto podniku a o to neradsej pisem tuto recenziu ale posledne zmeny v podniku sa uz nedaju ignorovat. Kedysi hlavne jedlo za 4,70 aj s prilohou ale najnovsie uz je priloha zvlast za priplatok 1,70. Dalsi detail, chcete si dat omacku? okej vsetky za 0,70 ako zvycajne len tatarska omacka isla asi moc na odbyt, takze tu uz mate dnes za 0,90. Kusok omacky za 0,90?!...a na zaver len pripojim skusenost z nedavnej a uz aj poslednej navstevy tejto restauracie. Objednal som si gordon blue s opekanymi zemiakmi a priatelka grilovany encian a hranolky. Po pol hodine trpezliveho cakania sa spytame casnika, kde je jedlo a on s prekvapenim zisti ze nasa objednavka sa zahadne stratila. Takze cakame dalsich 20 minut zatial co ludia, ktori prisli po nas uz davno dojedli a odchadzaju. Napokon prinesu nase jedlo. Hura!...vlastne ani tak nie kedze postupne zistiujeme, ze moj gordon blue je v strede surovy a zemiaky ledva ohriate nieto upecene a priatelkin encian uz druhykrat po sebe stary a pokazeny. S nechutou platime ucet 16,00 co je absolutne neprijatelna cena za to co sme dostali. V skratke Divny Janko bola super restauracia, ktora to prestrelila. Postupne zmeny cien a kvality podavaneho jedla jej zbytocne zobrali to cim sa kedysi preslavila. Je to skoda.

Dátum návštevy: apríl 2018
9  Poďakujte používateľovi Jakub V.
Zrecenzované: 28. marca 2018

Skutocne som nepredpokladala, ze moze este v sucasnej dobe fungovat nieco taketo! Neprijemna, arogantna obsluha, jedlo predrazene a doslova nechutne, dva tenke, vysusene bravcove platky na sposob cernohoru so zeleninovou oblohou namiesto klasickej prilohy za 6,20!! eura...Neda sa platit kartou, kvôli comu asi??.. natlaceni ludia v rade pri bare na zaplatenie, servirky nestihaju, chaos, hanbila som sa za vas, mili majitelia, pred cudzincami, ktori sa tam zastavili,...Nechapavo krutili hlavami. Jeden zahranicny parik sa pred mojimi ocami zdvihol a odisiel...Neskor sme lutovali, ze sme to neurobili tiez. Nenechajte sa pomylit milym a zaujimavo posobiacim exteriérom restauracie..Skutoicne velke sklamanie :-(

4  Poďakujte používateľovi Spotrebitel.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 923krist_nak, Manažér v zariadení Divny Janko.Zodpovedané: 30. marca 2018

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie, ospravedlňujeme sa za sa negatívnu skúsenosť v našej reštaurácií, pri plnej obsadenosti sa to niekedy stáva. V budúcnosti Vám odporúčame danú sťažnosť konzultovať na mieste s manažérom reštaurácie, ktorý Vám je k dispozícii.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Divny Janko, si pozreli aj

Navštívili ste Divny Janko? Podeľte sa o svoje zážitky!