“Nazov "Divny" Janko prosim brat DOSLOVA!!! NIKDY VIAC !!!”
Recenzia Divny Janko

Divny Janko
Možnosti stravovania: Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 28. marca 2018

Skutocne som nepredpokladala, ze moze este v sucasnej dobe fungovat nieco taketo! Neprijemna, arogantna obsluha, jedlo predrazene a doslova nechutne, dva tenke, vysusene bravcove platky na sposob cernohoru so zeleninovou oblohou namiesto klasickej prilohy za 6,20!! eura...Neda sa platit kartou, kvôli comu asi??.. natlaceni ludia v rade pri bare na zaplatenie, servirky nestihaju, chaos, hanbila som sa za vas, mili majitelia, pred cudzincami, ktori sa tam zastavili,...Nechapavo krutili hlavami. Jeden zahranicny parik sa pred mojimi ocami zdvihol a odisiel...Neskor sme lutovali, ze sme to neurobili tiez. Nenechajte sa pomylit milym a zaujimavo posobiacim exteriérom restauracie..Skutoicne velke sklamanie :-(

5  Poďakujte používateľovi Spotrebitel.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 923krist_nak, Manažér v zariadení Divny Janko.Zodpovedané: 30. marca 2018

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie, ospravedlňujeme sa za sa negatívnu skúsenosť v našej reštaurácií, pri plnej obsadenosti sa to niekedy stáva. V budúcnosti Vám odporúčame danú sťažnosť konzultovať na mieste s manažérom reštaurácie, ktorý Vám je k dispozícii.

Napísať recenziuRecenzie (1 093)

Zrecenzované: 7. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelá reštaurácia s úžasne chutným jedlom a primeranými cenami. Vždy sa tu radi s priateľkou zastavíme a pochutnáme si. Veľmi príjemná a milá obsluha.

Poďakujte používateľovi PeterZ1941.
Zrecenzované: 20. januára 2018

Priemerná reštaurácia, ktorá neurazí, ale ani nenadchne. Dali sme si bryndzové halušky a černohosrský rezeň, spolu s kapustnicou a slepačím vývarom. Polievky boli dobré aj cenovo prijatelné (konečne niekto nepýta 4€ za tanier polievky), hlavné jedlo však už tak nenadchlo. Ak ste veľmi hladní, určite vám poslúži dobre :) Ceny sú taktiež v poriadku. Personál by na sebe mohol trošku popracovať (hlavne čo sa ochoty týka) / Prices in this restaurant are really good for Bratislava, but food is not so well. The soups were fine, you should try them, they will not ruin your budget :) The main dish wasnt so delicious, but again, for this price it is avarage. You wont be amazed by this restaurant, but at least you wont be hungry :)

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi travelianna.
Zrecenzované: 28. novembra 2017

vynikajuce salaty a dobre jedlo, pozval som tam svojich priatelov a boli spokojni, velmi odporucam, lacne a dobre jedlo.

Dátum návštevy: december 2016
Poďakujte používateľovi MarekD1118.
Zrecenzované: 11. novembra 2017

pripravili nam podla poziadaviek vsetko, co sme chceli, vecer sa niesol vo výbornej nalade; Priestory krásne vyzdobeném obsluha výborna.

Dátum návštevy: december 2016
Poďakujte používateľovi freymaid M.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Divny Janko, si pozreli aj

Navštívili ste Divny Janko? Podeľte sa o svoje zážitky!