“Vždy sme spokojní s pobytom”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 8 lokalít!
Grand Hotel River Park Bratislava
Na pozícii č. 2 spomedzi 93 hotelov v Bratislave
Člen portálu TripAdvisor
Zrecenzované: 18. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Služby a vyškolený personál ako sa na úroveň hotela patrí. Môžeme odporúčať!
Personál evidentne starostlivo vyberajú, je na svetovej úrovni, nemusíte sa báť priviesť si zahraničného hosťa.
Najlepšie spa z hotelov v Bratislave.
Hotel je baby friendly, dostanete celu výbavu pre bábätko, cez postieľku, vaničku, prebalovaciu podložku až po milý darček.
Ochotný personál sa postaral o našu spokojnosť, určite sa znovu vrátime.
V Spa si vždy výborne oddýchneme, masérske služby sú taktiež výborné.
Pre nás naj hotel v Ba.
Ďakujeme

Termín ubytovania: júni 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Člen portálu TripAdvisor.

Zrecenzované: 4. júna 2017 cez mobilné zariadenie

V hoteli sme strávili príjemný víkend. Hneď pri príchode nám bol ponúknutý drink (myslím, že to bola voda s limetkou a uhorkou... niečo také). Nakoľko sme dorazili z Košíc v naozaj tropický deň... bol veľmi osviežujúci. Átrium je veľmi pekné.

Ubytovali sme sa vo veľkostne nadštandardnej izbe. Musím napísať, že som zaťažená na čistotu. Tu bola čistota na 100%. Kúpeľňa sa leskla. (Jediné čo "nefungovalo" bola TV. Nie som expert, čiže to pomenujem laicky. Padal signál slovenských programov a obraz nezodpovedal zvuku. Pri CNN a pod. problém nebol. Predpokladám, že by závadu odstránili, no my sme sa nesťažovali. Neprišli sme tam poterať TV).

Čo bolo dokonalé bolo zion spa. Ten výhľad... tie svetlá... tie vírivky a sauny nemali chybu. Ja som si užívala najmä infrasaunu.

A samozrejme nemožno nespomenúť raňajky. Výber jedla bol primeraný. Mne sa osobne páčila ponuka čerstvých štiav (najmä červená repa s jablkom). Objednať si môžete aj z menu (odporúčam lievance s banánom a čokoládou).

A posledné a veľmi dôležité: poloha! Je to ako luxusnejšia pasáž. Hneď pri hoteli je niekoľko kvalitných reštaurácií a do mesta je to kúsok (pešou chôdzou).

Môžem len odporúčať a tešiť sa na ďalšiu návštevu.

Termín ubytovania: júni 2017
1  Poďakujte používateľovi Darina111.
Zrecenzované: 4. apríla 2017

Musim povedat ze hotel sa stal nasim najoblubenejsim hotelom siroko daleko.
Este som nebol ani v SR a uz mi pomohli vyriesit problem ktory mi vyvstal s ubytovanim. A to iste aj pocas pobytu, ak sa cokolvek objavilo, riesenie bolo okamzite k plnej spokojnosti. Tesim sa na videnou :)

• Termín ubytovania: marci 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Tomas V.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana P, Manager v zariadení Grand Hotel River Park Bratislava.Zodpovedané: 5. apríla 2017

Dobrý deň,
ďakujeme za recenziu vášho nedávneho pobytu. Teší nás, že ste si náš hotel vybrali a ocenili profesionalitu našeho personálu.
Radi Vás u nás opäť privítame.

Zrecenzované: 19. decembra 2016

Pochadzam z Bratislavy ale žijem v zahraničí dlhdobo mozem odporucite tento hotel kombinacia wellness plus hotel a ranajky velmi dobre ....plus decka sa mohli korculovat pred hotelom co nam spravilo velku radost vrele odporucam tento hotel izby su naozaj krasne a top...

• Termín ubytovania: decembri 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi PavolWeiss.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 20. decembra 2016

Ďakujeme za recenziu Vášho nedávneho pobytu v Grand Hoteli River Park. Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo a pobyt Vám poskytol príjemný relax. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.

Zrecenzované: 26. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

V prípade ak máte pracovné stretko na hodinku/dve tak úplne super miesto so skvelou vinotékou. Jedlo a obsluha noekedy nie sú top ale dá sa odpustiť. Reštika vynikajúca v prípade ak máte chuť na experimenty a kopec času (2 hod). Hotelové izby vysoká úroveň a luxus

Termín ubytovania: auguste 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 23. septembra 2016

Dobrý deň pán Jozef S,
ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že odporúčate práve náš hotel. Vaša spokojnosť s vinotékou, reštauráciou a hotelovými izbami sú pre nás potešením. Je nám ľúto, že práve obsluha a jedlo neboli dotiahnuté do dokonalosti, ale práve Váš názor bude pre nás inšpiráciou na zlepšenie. Dúfame, že nás navštívite aj v budúcnosti a presvedčíme Vás o príjemnej zmene.

Manažment hotela

Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Bratislave
Marrol's Boutique Hotel Bratislava
Marrol's Boutique Hotel Bratisla...
Č. 1 z 93 v lokalite Bratislava
1 646 recenzií
LOFT Hotel Bratislava
LOFT Hotel Bratislava
Č. 5 z 93 v lokalite Bratislava
1 848 recenzií
Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava
Radisson Blu Carlton Hotel, Brat...
Č. 11 z 93 v lokalite Bratislava
Roset Boutique Hotel
Č. 4 z 93 v lokalite Bratislava
643 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Grand Hotel River Park Bratislava? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Grand Hotel River Park Bratislava

Adresa: Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava 811 02, Slovensko (bývalý názov Kempinski Hotel River Park Bratislava)
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Výber nápojov Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 2 spomedzi 93 hotelov v lokalite Bratislava
Cenový rozsah: 140 € – 243 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Grand Hotel River Park Bratislava 5*
Počet izieb: 231
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Grand Hotel River Park Bratislava. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?