Grand Hotel River Park Bratislava
Hotel Albrecht(Bratislava)
  • Bezplatné parkovanie
FilterVšetky jazyky
Zrecenzované: 4. júna 2017 cez mobilné zariadenie

V hoteli sme strávili príjemný víkend. Hneď pri príchode nám bol ponúknutý drink (myslím, že to bola voda s limetkou a uhorkou... niečo také). Nakoľko sme dorazili z Košíc v naozaj tropický deň... bol veľmi osviežujúci. Átrium je veľmi pekné.

Ubytovali sme sa vo veľkostne nadštandardnej izbe. Musím napísať, že som zaťažená na čistotu. Tu bola čistota na 100%. Kúpeľňa sa leskla. (Jediné čo "nefungovalo" bola TV. Nie som expert, čiže to pomenujem laicky. Padal signál slovenských programov a obraz nezodpovedal zvuku. Pri CNN a pod. problém nebol. Predpokladám, že by závadu odstránili, no my sme sa nesťažovali. Neprišli sme tam poterať TV).

Čo bolo dokonalé bolo zion spa. Ten výhľad... tie svetlá... tie vírivky a sauny nemali chybu. Ja som si užívala najmä infrasaunu.

A samozrejme nemožno nespomenúť raňajky. Výber jedla bol primeraný. Mne sa osobne páčila ponuka čerstvých štiav (najmä červená repa s jablkom). Objednať si môžete aj z menu (odporúčam lievance s banánom a čokoládou).

A posledné a veľmi dôležité: poloha! Je to ako luxusnejšia pasáž. Hneď pri hoteli je niekoľko kvalitných reštaurácií a do mesta je to kúsok (pešou chôdzou).

Môžem len odporúčať a tešiť sa na ďalšiu návštevu.

Termín ubytovania: júni 2017
1  Poďakujte používateľovi Darina111.
Zrecenzované: 4. apríla 2017

Musim povedat ze hotel sa stal nasim najoblubenejsim hotelom siroko daleko.
Este som nebol ani v SR a uz mi pomohli vyriesit problem ktory mi vyvstal s ubytovanim. A to iste aj pocas pobytu, ak sa cokolvek objavilo, riesenie bolo okamzite k plnej spokojnosti. Tesim sa na videnou :)

• Termín ubytovania: marci 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Tomas V.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana P, Manager v zariadení Grand Hotel River Park Bratislava.Zodpovedané: 5. apríla 2017

Dobrý deň,
ďakujeme za recenziu vášho nedávneho pobytu. Teší nás, že ste si náš hotel vybrali a ocenili profesionalitu našeho personálu.
Radi Vás u nás opäť privítame.

Zrecenzované: 19. decembra 2016

Pochadzam z Bratislavy ale žijem v zahraničí dlhdobo mozem odporucite tento hotel kombinacia wellness plus hotel a ranajky velmi dobre ....plus decka sa mohli korculovat pred hotelom co nam spravilo velku radost vrele odporucam tento hotel izby su naozaj krasne a top...

• Termín ubytovania: decembri 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi PavolWeiss.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 20. decembra 2016

Ďakujeme za recenziu Vášho nedávneho pobytu v Grand Hoteli River Park. Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo a pobyt Vám poskytol príjemný relax. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.

Zrecenzované: 26. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

V prípade ak máte pracovné stretko na hodinku/dve tak úplne super miesto so skvelou vinotékou. Jedlo a obsluha noekedy nie sú top ale dá sa odpustiť. Reštika vynikajúca v prípade ak máte chuť na experimenty a kopec času (2 hod). Hotelové izby vysoká úroveň a luxus

Termín ubytovania: auguste 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 23. septembra 2016

Dobrý deň pán Jozef S,
ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že odporúčate práve náš hotel. Vaša spokojnosť s vinotékou, reštauráciou a hotelovými izbami sú pre nás potešením. Je nám ľúto, že práve obsluha a jedlo neboli dotiahnuté do dokonalosti, ale práve Váš názor bude pre nás inšpiráciou na zlepšenie. Dúfame, že nás navštívite aj v budúcnosti a presvedčíme Vás o príjemnej zmene.

Zrecenzované: 30. júla 2016

Hotel do ktorého sa radi vrátime, reprezentatívne priestory v ktorých sa nemusíte báť zablúdiť aby ste nenašli niečo čo by Vás mohlo nepríjemne prekvapiť.

Izby sú luxusne zariadené, raňajky so širokým sortimentom na výber... výborné.

Ak chce urobiť dojem na neho, na ňu alebo nich. Výborné miesto na pracovné stretnutie, či večeru vo dvojici.

10 min. chôdze a ste v centre starého mesta, 15 min. od letiska, 3 min. od diaľnice na Viedeň, Prahu, Budapešť.

• Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi angelika t.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 22. augusta 2016

Milá angelika t , ďakujeme za zdieľanie dojmov z Vášho nedávneho pobytu v Grand Hoteli River Park. Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.