Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Chcete najnižšie ceny hotelov? Ste na správnom mieste. Sledujeme pre vás viac než 200 portálov.

“Veĺmi príjemné prostredie” 5 z 5 bublín
Recenzia Grand Hotel River Park Bratislava

Najlepšie ceny pre
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 1 lokalitu!
Grand Hotel River Park Bratislava
Na pozícii č. 4 spomedzi 94 hotelov v Bratislave
Salzburg, Rakúsko
6 recenzií
4 recenzie hotelov
“Veĺmi príjemné prostredie”
5 z 5 bublín Zrecenzované: pred 4 týždňami

Pochadzam z Bratislavy ale žijem v zahraničí dlhdobo mozem odporucite tento hotel kombinacia wellness plus hotel a ranajky velmi dobre ....plus decka sa mohli korculovat pred hotelom co nam spravilo velku radost vrele odporucam tento hotel izby su naozaj krasne a top...

• Ubytoval(a) sa v decembri 2016, cestoval(a) s rodinou
      Lokalita
      Izby
Poďakujte používateľovi PavolWeiss.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia , Manager v zariadení Grand Hotel River Park Bratislava., pred 4 týždňami
Ďakujeme za recenziu Vášho nedávneho pobytu v Grand Hoteli River Park. Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo a pobyt Vám poskytol príjemný relax. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.
Napísať recenziu

652 recenzií od našej komunity

Zobraziť recenzie pre
Zhrnutie hodnotenia
    5 z 5 bublín
Tipy od cestovateľov vám pomôžu vybrať si tú správnu izbu.   Tipy na izbu
Dátum | Hodnotenie
  • Najskôr čeština
  • Najskôr dánčina
  • Najskôr holandčina
  • Najskôr angličtina
  • Najskôr francúzština
  • Najskôr nemčina
  • Najskôr čínština (tradičná)
  • Najskôr taliančina
79 recenzií
16 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 26. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

V prípade ak máte pracovné stretko na hodinku/dve tak úplne super miesto so skvelou vinotékou. Jedlo a obsluha noekedy nie sú top ale dá sa odpustiť. Reštika vynikajúca v prípade ak máte chuť na experimenty a kopec času (2 hod). Hotelové izby vysoká úroveň a luxus

Ubytoval(a) sa v auguste 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi jozefs608.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia , Manager v zariadení Grand Hotel River Park Bratislava., 23. septembra 2016
Dobrý deň pán Jozef S,
ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že odporúčate práve náš hotel. Vaša spokojnosť s vinotékou, reštauráciou a hotelovými izbami sú pre nás potešením. Je nám ľúto, že práve obsluha a jedlo neboli dotiahnuté do dokonalosti, ale práve Váš názor bude pre nás inšpiráciou na zlepšenie. Dúfame, že nás navštívite aj v budúcnosti a presvedčíme Vás o príjemnej zmene.

52 recenzií
10 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 5 bodov za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 30. júla 2016

Hotel do ktorého sa radi vrátime, reprezentatívne priestory v ktorých sa nemusíte báť zablúdiť aby ste nenašli niečo čo by Vás mohlo nepríjemne prekvapiť.

Izby sú luxusne zariadené, raňajky so širokým sortimentom na výber... výborné.

Ak chce urobiť dojem na neho, na ňu alebo nich. Výborné miesto na pracovné stretnutie, či večeru vo dvojici.

10 min. chôdze a ste v centre starého mesta, 15 min. od letiska, 3 min. od diaľnice na Viedeň, Prahu, Budapešť.

• Ubytoval(a) sa v júli 2016, cestoval(a) s priateľmi
      Cena/kvalita
      Izby
Užitočné?
Poďakujte používateľovi angelika t.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia , Manager v zariadení Grand Hotel River Park Bratislava., 22. augusta 2016
Milá angelika t , ďakujeme za zdieľanie dojmov z Vášho nedávneho pobytu v Grand Hoteli River Park. Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.
51 recenzií
9 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 29. júna 2016

V hoteli sme stravili s priatelkou krasne vyrocie v izbe s vyhladom na rieku, kde nas pri prijazde cakala torta ktoru som objednal ako prekvapenie a bola presne podla mojich predstav, za co dakujem.
Z ranjok mozem odporucit vajcia Benedikt, na ktore sme teda mierne dlhsie cakali ale stali za to medzitym sme aspon ochutnavali rozne ine pokrmy.
Pocas vecere sme si nevedeli uplne zvolit vino a bola nam ponuknuta "vcelovina" ku ktorej sme dostali krasny pribeh ako, kde a kto ju robi. Musim teda povedat ze zazitok zo vceloviny bol vacsi, nez zazitok z celej vecere, kde jedlo bolo dobre, ale priznam sa ze som cakal mierne viac.
Na oddychnutie mozem len odporucit krasne SPA s nadhernym vyhladom.
Suma sumarum krasny hotel, prijemny personal, dobre jedlo, co viac chciet. Skoda len, ze sme nemali viac casu :(

Termín ubytovania: apríli 2016
Užitočné?
Poďakujte používateľovi Tomas V.
Prešov, Slovensko
25 recenzií
6 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 13. apríla 2016

Skvelý hotel v Bratislave, kde sa radi opakovane vraciame. Profesionálny a priateľský personál, od poslíčkov cez recepčných až k barmanom a kuchárom. Férový prístup, pohostinnosť, flexibilita a hlavne slušnosť!

Hotel a výbornou polohou, dobrým zázemím ako priľahlé nábrežie, reštautrácie a bary, skvelými raňajkami svetovej úrovne!

Vždy veľká spokojnosť! Počet návštev presahuje 10, takže si držia štandardy na maxime!

Tip na izbu: Odporúčam izbu na strane Dunaja - pekný výhľad a ticho
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Ubytoval(a) sa v marci 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
      Cena/kvalita
      Lokalita
Poďakujte používateľovi peterver2016.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Bratislave
Staré Mesto
Marrol's Boutique Hotel Bratislava
Marrol's Boutique Hotel Bratisla...
Č. 1 z 94 v lokalite Bratislava
Hotel Devin
Č. 10 z 94 v lokalite Bratislava
4.5 z 5 bublín 508 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Grand Hotel River Park Bratislava? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Grand Hotel River Park Bratislava

Zariadenie: Grand Hotel River Park Bratislava
Adresa: Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava 811 02, Slovensko (bývalý názov Kempinski Hotel River Park Bratislava)
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Výber nápojov Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 4 spomedzi 94 hotelov v lokalite Bratislava
Cenový rozsah (za noc): 117 € – 274 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Grand Hotel River Park Bratislava 5*
Počet izieb: 231
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Hotels.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Grand Hotel River Park Bratislava. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?