Grand Hotel River Park Bratislava
153 USD
138 USD
Hotels.com
  • Vrátane raňajok
Hotel Set(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
95 USD
Expedia.com
132 USD
117 USD
  • Bazén
Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
88 USD
Priceline
Hotel Incheba(Bratislava)
58 USD
Zrecenzované: 30. júla 2016

Hotel do ktorého sa radi vrátime, reprezentatívne priestory v ktorých sa nemusíte báť zablúdiť aby ste nenašli niečo čo by Vás mohlo nepríjemne prekvapiť.

Izby sú luxusne zariadené, raňajky so širokým sortimentom na výber... výborné.

Ak chce urobiť dojem na neho, na ňu alebo nich. Výborné miesto na pracovné stretnutie, či večeru vo dvojici.

10 min. chôdze a ste v centre starého mesta, 15 min. od letiska, 3 min. od diaľnice na Viedeň, Prahu, Budapešť.

• Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi angelika t.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 22. augusta 2016

Milá angelika t , ďakujeme za zdieľanie dojmov z Vášho nedávneho pobytu v Grand Hoteli River Park. Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.
S pozdravom,
Manažment hotela

Zrecenzované: 29. júna 2016

V hoteli sme stravili s priatelkou krasne vyrocie v izbe s vyhladom na rieku, kde nas pri prijazde cakala torta ktoru som objednal ako prekvapenie a bola presne podla mojich predstav, za co dakujem.
Z ranjok mozem odporucit vajcia Benedikt, na ktore sme teda mierne dlhsie cakali ale stali za to medzitym sme aspon ochutnavali rozne ine pokrmy.
Pocas vecere sme si nevedeli uplne zvolit vino a bola nam ponuknuta "vcelovina" ku ktorej sme dostali krasny pribeh ako, kde a kto ju robi. Musim teda povedat ze zazitok zo vceloviny bol vacsi, nez zazitok z celej vecere, kde jedlo bolo dobre, ale priznam sa ze som cakal mierne viac.
Na oddychnutie mozem len odporucit krasne SPA s nadhernym vyhladom.
Suma sumarum krasny hotel, prijemny personal, dobre jedlo, co viac chciet. Skoda len, ze sme nemali viac casu :(

Termín ubytovania: apríl 2016
Poďakujte používateľovi Tomas V.
Zrecenzované: 13. apríla 2016

Skvelý hotel v Bratislave, kde sa radi opakovane vraciame. Profesionálny a priateľský personál, od poslíčkov cez recepčných až k barmanom a kuchárom. Férový prístup, pohostinnosť, flexibilita a hlavne slušnosť!

Hotel a výbornou polohou, dobrým zázemím ako priľahlé nábrežie, reštautrácie a bary, skvelými raňajkami svetovej úrovne!

Vždy veľká spokojnosť! Počet návštev presahuje 10, takže si držia štandardy na maxime!

Tip na izbu: Odporúčam izbu na strane Dunaja - pekný výhľad a ticho
  • Termín ubytovania: marec 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi peterver2016.
Zrecenzované: 24. februára 2016

Krásny a excelentný- aký je hotel, ktorý nedávno zmenil pomenovanie a je clenom svetovej siete Starwoods. Krásna, priestranná a čistá izba, tichá, príjemna a útulná. Excelentné Zion Spa, o ktoríé sa po p. Hubkovi jedinecne stará pani Jarinová. Mimoriadny servis na recpcii, veľmi rýchly a vysoko profesionálny. Tu skutočne cítite záujem o hosťa! Nie nadarmo si práve tento hotel vybrali svetove hviezdy ako Kyllie Minogue ci mnohé ďalšie na svoje prenocovanie, viem, že anonymitu tu mali 100% zaručenú. Ranajkový bufet mimoriadne široký a opat s extra starostlivostou o hosta. Pri objednávaní si hotela sa oplatí byť SPG. Celkom určite tento nádherný hotel navštívim s nejakými VIP hosťami znova a vopred viem, že si neurobím hambu. Pre mna, ako rodeného bratislavcana, ktorý veľa cestuje po svete určite je tento hotel úplnou topkou medzi hotelmi v Bratislave a spolu s GH Kempinski High Tatras i na Slovensku. Podakovanie celému vedeniu i personálu, podobne, ako PR akcii/p.Katka F.-L./:-), ked raz budem veľký, určite si splním sen, na noc si vyskúšať prekrásnu prezidentskú suitu, zatial som max spokojny aj s deluxe izbami. :-)

• Termín ubytovania: február 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi Martin Marťas P.
Zrecenzované: 28. novembra 2015 cez mobilné zariadenie

Všetko bolo úplne úžásné. Izba, personál, služby a strava zodpovedné úrovni a cene hotela, snáď aj na pol hviezdy viac 5⭐️+. Málokde som sa stretol s takou harmóniou a relaxom vo wellness a bázene ako tu. Zhrnutie: relax, luxus, oddych. Odporúčam.

Termín ubytovania: jún 2015, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi MatusMange.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Elena P, Manager v zariadení Grand Hotel River Park Bratislava.Zodpovedané: 9. decembra 2015

Ďakujeme za recenziu Vášho nedávneho pobytu v Grand Hoteli River Park. Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo a pobyt Vám poskytol príjemný relax a oddych. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.
S pozdravom,
Manažment hotela