“Pohodové vínko”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 8 lokalít!
Grand Hotel River Park Bratislava
Na pozícii č. 2 spomedzi 92 hotelov v Bratislave
Zrecenzované: 26. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

V prípade ak máte pracovné stretko na hodinku/dve tak úplne super miesto so skvelou vinotékou. Jedlo a obsluha noekedy nie sú top ale dá sa odpustiť. Reštika vynikajúca v prípade ak máte chuť na experimenty a kopec času (2 hod). Hotelové izby vysoká úroveň a luxus

Termín ubytovania: auguste 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 23. septembra 2016

Dobrý deň pán Jozef S,
ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že odporúčate práve náš hotel. Vaša spokojnosť s vinotékou, reštauráciou a hotelovými izbami sú pre nás potešením. Je nám ľúto, že práve obsluha a jedlo neboli dotiahnuté do dokonalosti, ale práve Váš názor bude pre nás inšpiráciou na zlepšenie. Dúfame, že nás navštívite aj v budúcnosti a presvedčíme Vás o príjemnej zmene.

S pozdravom,
Manažment hotela

Napísať recenziu

Zrecenzované: 30. júla 2016

Hotel do ktorého sa radi vrátime, reprezentatívne priestory v ktorých sa nemusíte báť zablúdiť aby ste nenašli niečo čo by Vás mohlo nepríjemne prekvapiť.

Izby sú luxusne zariadené, raňajky so širokým sortimentom na výber... výborné.

Ak chce urobiť dojem na neho, na ňu alebo nich. Výborné miesto na pracovné stretnutie, či večeru vo dvojici.

10 min. chôdze a ste v centre starého mesta, 15 min. od letiska, 3 min. od diaľnice na Viedeň, Prahu, Budapešť.

• Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi angelika t.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 22. augusta 2016

Milá angelika t , ďakujeme za zdieľanie dojmov z Vášho nedávneho pobytu v Grand Hoteli River Park. Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.
S pozdravom,
Manažment hotela

Zrecenzované: 29. júna 2016

V hoteli sme stravili s priatelkou krasne vyrocie v izbe s vyhladom na rieku, kde nas pri prijazde cakala torta ktoru som objednal ako prekvapenie a bola presne podla mojich predstav, za co dakujem.
Z ranjok mozem odporucit vajcia Benedikt, na ktore sme teda mierne dlhsie cakali ale stali za to medzitym sme aspon ochutnavali rozne ine pokrmy.
Pocas vecere sme si nevedeli uplne zvolit vino a bola nam ponuknuta "vcelovina" ku ktorej sme dostali krasny pribeh ako, kde a kto ju robi. Musim teda povedat ze zazitok zo vceloviny bol vacsi, nez zazitok z celej vecere, kde jedlo bolo dobre, ale priznam sa ze som cakal mierne viac.
Na oddychnutie mozem len odporucit krasne SPA s nadhernym vyhladom.
Suma sumarum krasny hotel, prijemny personal, dobre jedlo, co viac chciet. Skoda len, ze sme nemali viac casu :(

Termín ubytovania: apríli 2016
Poďakujte používateľovi Tomas V.
Zrecenzované: 13. apríla 2016

Skvelý hotel v Bratislave, kde sa radi opakovane vraciame. Profesionálny a priateľský personál, od poslíčkov cez recepčných až k barmanom a kuchárom. Férový prístup, pohostinnosť, flexibilita a hlavne slušnosť!

Hotel a výbornou polohou, dobrým zázemím ako priľahlé nábrežie, reštautrácie a bary, skvelými raňajkami svetovej úrovne!

Vždy veľká spokojnosť! Počet návštev presahuje 10, takže si držia štandardy na maxime!

Tip na izbu: Odporúčam izbu na strane Dunaja - pekný výhľad a ticho
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Termín ubytovania: marci 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi peterver2016.
Zrecenzované: 24. februára 2016

Krásny a excelentný- aký je hotel, ktorý nedávno zmenil pomenovanie a je clenom svetovej siete Starwoods. Krásna, priestranná a čistá izba, tichá, príjemna a útulná. Excelentné Zion Spa, o ktoríé sa po p. Hubkovi jedinecne stará pani Jarinová. Mimoriadny servis na recpcii, veľmi rýchly a vysoko profesionálny. Tu skutočne cítite záujem o hosťa! Nie nadarmo si práve tento hotel vybrali svetove hviezdy ako Kyllie Minogue ci mnohé ďalšie na svoje prenocovanie, viem, že anonymitu tu mali 100% zaručenú. Ranajkový bufet mimoriadne široký a opat s extra starostlivostou o hosta. Pri objednávaní si hotela sa oplatí byť SPG. Celkom určite tento nádherný hotel navštívim s nejakými VIP hosťami znova a vopred viem, že si neurobím hambu. Pre mna, ako rodeného bratislavcana, ktorý veľa cestuje po svete určite je tento hotel úplnou topkou medzi hotelmi v Bratislave a spolu s GH Kempinski High Tatras i na Slovensku. Podakovanie celému vedeniu i personálu, podobne, ako PR akcii/p.Katka F.-L./:-), ked raz budem veľký, určite si splním sen, na noc si vyskúšať prekrásnu prezidentskú suitu, zatial som max spokojny aj s deluxe izbami. :-)

• Termín ubytovania: februári 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi Martin Marťas P.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Bratislave
Marrol's Boutique Hotel Bratislava
Marrol's Boutique Hotel Bratisla...
Č. 1 z 92 v lokalite Bratislava
NH Bratislava Gate One
Č. 7 z 92 v lokalite Bratislava
762 recenzií
Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava
Radisson Blu Carlton Hotel, Brat...
Č. 13 z 92 v lokalite Bratislava
1 057 recenzií
Roset Boutique Hotel
Č. 4 z 92 v lokalite Bratislava
635 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Grand Hotel River Park Bratislava? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Grand Hotel River Park Bratislava

Adresa: Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava 811 02, Slovensko (bývalý názov Kempinski Hotel River Park Bratislava)
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Výber nápojov Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 2 spomedzi 92 hotelov v lokalite Bratislava
Cenový rozsah: 141 € – 273 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Grand Hotel River Park Bratislava 5*
Počet izieb: 231
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Hotels.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Grand Hotel River Park Bratislava. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?