“Nedeľný obed”

Kuchyňa: Východoeurópske, Stredoeurópske
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Rodiny s deťmi
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 11. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu sme si vybrali pre nedeľný obed na základe pozitívnych recenzii a neboli sme sklamaní. Síce sa v nej akurát konala nejaká rodinná oslava, ale našlo sa miesto aj pre nás. Interiér reštaurácie je veľmi príjemný, jediným rušivým prvkom bola trochu hlučnejšia oslavujúca skupina ľudí (ale ok, to je pri oslavách bežné). Celý dojem však zachránila veľmi milá a priateľská obsluha, ktorá sa naozaj snažila o to, aby sme sa cítili ako vo výnimočnej reštaurácii. Ponuka jedál je zaujímavá, nájdete v nej okrem iného aj domáce cestoviny, bulgur a iné zdravé pokrmy. My sme si dali slepačiu polievku - tá bola dobrá, aj keď na mňa trochu slabo dochutená, domáce cestoviny s paradajkovou omáčkou a rukolou (výborné) a vyprážaný oštiepok s opekanými zemiakmi (tiež chutné). Dobrou voľbou tiež bola domáca jazmínová limonáda s pomarančom. Určite sa sem ešte vrátime a nabudúce ochutnáme aj niektorý z lákavo znejúcich dezertov.

1  Poďakujte používateľovi bosorka81.

Zrecenzované: 24. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Sluk,
Krasny minimalistický interiér,
Drevo, moderna s nádychom tradície, výborna kuchyňa. Drobné chybičky, ktoré výborne zahladil prijemný personál. Úroveň restaurácie ktorá by predčila mnohé reštaurácie v Bratislave.
Odporúčam každému ktorý sa ocitne v rusovciach.

Dátum návštevy: september 2017
2  Poďakujte používateľovi martinpT2706GJ.
Zrecenzované: 20. júla 2017

rebierka boli absolutne nechutne, nezapecene, ohriaty polotovar, a kuraci salat vyzeral a chutil dost podpriemerne - mal som asi velke ocakavania a som velmi sklamany

Dátum návštevy: júl 2017
2  Poďakujte používateľovi iff74.
Zrecenzované: 7. mája 2017

Velmi prijemna reštaurácia, vynikajúce jedlo a obsluha. Určite sa oplati prist vyskušať.
Bezproblemové parkovanie.

Dátum návštevy: máj 2017
2  Poďakujte používateľovi miro221.
Zrecenzované: 21. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Bol prijemne prekvapený. Placka s kozím syrom bola výborná! Obsluha úctivá a kompetentná. Určite sa vrátim!

Dátum návštevy: február 2017
1  Poďakujte používateľovi chuk1.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Sľuk, si pozreli aj

Navštívili ste Reštaurácia Sľuk? Podeľte sa o svoje zážitky!