“Vyborne jedlo”

Kuchyňa: Jedlá z grilu, Talianske, Stredoeurópske
Možnosti stravovania: Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 7. augusta 2018

Restauraciu sme nasli na zaklade hodnoteni a nelutujeme. Jedlo bolo vyborne, jedalny listok dostatocne pestry plus v ponuke su aj denne speciality.
Risotto naozaj kremove, bravcova panenka stavnata, vyborny domaci chieb (niekolko druhov). Mila obsluha.
Mozna jedinym malym minusom je chybajuca klimatizacia.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Ivana B.

Zrecenzované: 23. júla 2018

Mali sme dopredu rezervovany stol, dobre sme urobili, vecer (cez vikend) bolo plno. Restauracia je v zrekonstruovanom rodinnom dome, je tam pekny, velky detsky kutik s hrackami.Vonkajsie sedenie je pri jazierku s rybickami. A vedla jazierka vzadu su este zajacikovia a morske prasiatka v ohradke.
Jedlo bolo vyborne, obsluha prijemna, nemam co vytknut. Urcite sa este vratime:)

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Vdm J.
Zrecenzované: 9. júla 2018

Viac krát som sa bol najesť, reštaurácia je príjemná, obsluha pozorná, jedlo vynikajúce, kuchyňa nápaditá. Môžem len odporučiť.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Gajdym.
Zrecenzované: 19. júna 2018

Reštaurácia po rekonštrukcii. Veľmi milé prostredie, kde sa dá dobre a chutne najesť Škoda, že nie je aj otvorené v nedeľu. Dobrá poloha priamo v strede mesta na pešej zóne.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi 46astridn.
Zrecenzované: 17. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu sme navštívili na základe odporúčania kamarátov. Chvíľu sme si museli počkať na stôl ale bola to fakt iba chvíľka. V rámci denného menu veľmi chutné jedlo ochotný personál za celkom slušnú cenu. Pri návšteve Bratislavy sa určite opäť zastavíme.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Peter3519.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Gatto Matto Ristorante, si pozreli aj

Navštívili ste Gatto Matto Ristorante? Podeľte sa o svoje zážitky!