“Perfektná obsluha a jedlo”

Gatto Matto Ristorante
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Talianske, Stredoeurópske
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 4. februára 2018

Prišli sme podvečer v piatok, keď už bolo v podstate všetko obsadené, ale príjemný čašník nám našiel miesto. Odporučil nám jedlo a bol po celú dobu úslužný a všímavý, nie však prehnane. Jedlo chutné. Výborné Tiramsu. Určite sa sem radi vrátime.

Poďakujte používateľovi GabikaAderia.

Zrecenzované: 20. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme pozvani bratom na obed,rozhodol sa pre tuto restauraciu,lebo pocul,ze maju dobru pizzu a neprehanal.
Jedlo je tu vynikajuce,mali sme oba druhy polievok,chutili super,pizza je uzasna,uz dlhsie som taku fajn pizzu nejedla,ten paradajkovy zaklad,jedna basen,celkovy dojem chuti,jedno velka mňam. Dalsi clenovia rodiny mali salat,tiez fajn a bravcovu panenku s horcicovou omackou,tiez vynikajuce.
Restauracia ponuka aj vyborne dezerty,ktorymi sme tiez nepohrdli.
Pristup personalu bol na urovni. Personal bol mily,ustretovy,ochotny a o zakaznika sa zaujimal.
Ocenujem,ze aj ked sme nemali rezervaciu,nebol problem nas usadit,ale asi je pravdou,ze vo vecernych hodinach byva plno,my sme boli poobede.
Urcite navstevu restauracie odporucam a rada sa sem vratim zas.
Co sa cien tyka,su primerane,nakolko sa restauracia nachadza v centre mesta.
Dakujeme za prijemne stravene popoludnie s dobrym jedlom.

Poďakujte používateľovi KatieR2632.
Zrecenzované: 6. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Na základe recenzií sme sa po dlhej úvahe s priateľom zhodli že navštívime Gatto Matto. Spravili sme výborne rozhodnutie, báli sme sa, že bez rezervácie sa sem nedostaneme, pretože sme sa rozhodli ísť najesť okolo 18.00, avšak veľmi milá a profesionálna obsluha nás hneď po príchode usadila. Prostredie útulne a s nádychom luxusu. S výberom jedla nebol najmenší problém. Rajčinová polievka a rizoto bolo vynikajúce, naozaj zážitok pre chuťové zmysly. Vrelo odporúčam. Ceny sú kúsok vyššie, ale za ten zážitok to stálo.

2  Poďakujte používateľovi RiaM562.
Zrecenzované: 16. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Ak mate deticky, ani sa neobtazujte sa pokusit ist sa do tejto restauracie s nimi najest. Na zaciatku decembra som tu bola so sestrou a jej rodinou-2male deti 1 kocar. Uz pri dverach, ked sa jej manzel snazil otvorit dvere tak, aby sa tam zmestil kocar na nas vybehla velmi nemyli slecna-casnicka. Nesnazila sa nijako pomoct iba
Absolutne nevhodnym tonom
Nas upozornila, ze musime vojst druhym vchodom. Ok beriem. Tak ideme so sestrou teda k tomu druhemu vchodu, ktory bol zataraseny barierou-slecna sa nam nesnazila prist pomoct, barieru odhrnut, sestra si sama s kocarom otvorila dvere a slecna tam s pohladom “sem sa s detmi nechodi” stroho cakala.
Usadili nas k stolu, pri ktorom nebolo miesto ani na kocar ani na detsku stolicku, ale sestra,zvyknuta na kazde situacie ako mama si to tam uz dako usporiadala. V tom sa ale opat zjavila dotycna nemila slecna casnicka a s komandovacim tonom nas upozornila ze detsku stolicku treba posunut, zavadzia. Stalo by sa tejto slecne nieco keby miesto pozerania pomohlasestre odsunut stol aby na detsku stolicku bolo viac miesta?? Sestra si to
Odsunula sama a dotycna casnicka bez slova odisla. Mozno by stacila stipka slusnosti a ochoty od personalu mame s dvoma detmi pomoct a sprijemnit tu hodinku ktoru sme tak stravili.
Nastastie sa slecna uz nasmu stolu vyhla a situaciu ako tak zachranil jej kolega, ktory s nami slusne objednal jedlo a spraval sa milo a ochotne.
Myslim, ze ci pridete do restauracie s partnerom, kamaratom, rodicom
Alebo 5 detmi, personal by sa k vam
Mal
Spravat dostojne aby ste sa uz od zaciatku citili
Vitane a nie trpene.

9  Poďakujte používateľovi Lujza90.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Marek M, Generálny riaditeľ v zariadení Gatto Matto Ristorante.Zodpovedané: 19. februára 2018

dobrý deň,

úprimne veľmi ma mrzí ak vaša návšteva nenaplnila očakávania alebo štandart, na ktorom si zakladáme.

čo sa týka vašej recenzie tak určite by som vám vedel v pár bodoch vašej recenzie oponovať z hľadiska bezpečnosti práve vášho dieťaťa / využitie bezbariéroveho komfortného a bezpečného prístupu, správne umiestnenie dieťaťa v detskej stoličke z hľadiska opať bezpečnosti / ale to by bolo neprofesionálne a bezpredmetné. Čo sa týka prevádzky Ristorante v starom meste tak skutočne nie je ideálnym miestom na návštevu s kočikom keďže priestor je stiesnený a z hľadiska bezpečnosti neprisposobivý.

Už dávno pred vašou recenziou sme si tento náš mínus uvedomili a vybudovali našu sesterskú prevádzku Gatto Matto Trattoria v Rusovciach, ktorá sa teší už takmer rok obrovskej obľúbenosti rodín s detičkami keďže priestor je obrovský, BEZPEČNÝ a deti si tam prídu na svoje v hračkami naplnenej rodinnej zóne.

Každopádne dodatočne sa ospravedlňujem za nepríjemnosti vzniknuté pri vašej návšteve prevádzky v starom meste a ak by ste sa rozhodli návštiviť náš rodinne prispôsobený podnik Trattorie v Rusovciach vkľude ma kontaktujte /0911 22 93 93/ a pevne verím, že všetko dopadne podľa predstáv.

s pozdravom,

Zrecenzované: 29. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

.... ako prve musim.povedat..ze som sa v bratislave nestretla s tak milym personalom..neviem..kto ich skoli..ale robi to vyborne.....k tomu vyborne jedlo a velminpekne prostrwdie...neboli sme prvykrat a urcite nie posledny...dakujeme

3  Poďakujte používateľovi IvanaS1909.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Gatto Matto Ristorante, si pozreli aj

Navštívili ste Gatto Matto Ristorante? Podeľte sa o svoje zážitky!